Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На храмі ікони Матері Божої “Цілителька” освятили накупольні хрести

Time Додано: середа, 06 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Від освячення місця під будівництво — до освячення першого каменю, від першого каменю — до накупольних хрестів. Так поступово і досить швидко на очах у всього міста зростає новий Божий дім. Днями на території міської лікарні освячували хрести майбутнього храму на честь ікони Матері Божої “Цілителька”.

На храмі ікони Матері Божої “Цілителька” освятили накупольні хрести

Протоієрей Роман Бойков, настоятель храму на честь ікони Матері Божої “Цілителька”: “Это уже последняя стадия строительства, остались внутренние работы, потом опять приедет архиерей и освятит храм полностью. Это для нас великая работа, к этому событию мы шли около десяти лет. Разрабатывали проекты, готовили документы”.

Шукали також меценатів для будівництва, на прохання священнослужителів відгукнувся бердичівський підприємець Олександр Ревега. Каже: не міг відмовити, бо вважає, що кожен у своєму житті має творити добро. Але пообіцяти допомогти — це одна справа, а допомогти насправді — зовсім інша.

Олександр Ревега, меценат будівництва храму: “Хочу подякувати Богу, що він дає мені можливість це слово тримати, своїм колективам, які беруть участь у будівництві, бо без них цього не було б. Хочу, щоб ця традиція продовжувалась, і я обіцяю, що буду намагатися робити це і надалі. В когось є можливість побудувати храм, в когось — просто допомогти комусь перейти через дорогу. Це доброта повинна бути у серці кожної людини”.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я від всіх бердичівлян дякую вам, Олександр Васильович, за цей гарний крок. Думаю, що сьогодні завдяки зусиллям людським та зусиллям Божим ми наблизимося до гарного моменту освячення самого храму”.

Освятити хрести, котрі незабаром височітимуть на куполі храму, приїхав архієпископ Житомирський та Новоград-Волинський Гурій. За переконанням владики, територія міської лікарні є найкращим місцем для зведення храму, бо де іще людина може отримати зцілення тіла і душі.

Будівництво церков є досить рідкісним явищем у наш час, розповідає архієпископ, далеко не кожна парафія може дозволити собі мати храм. Бердичівлянам у цьому сенсі пощастило.

Високопреосвященніший Гурій, Архієпископ Житомирський та Новоград-Волинський: “Проблема зараз одна, як у всій державі — кошти. Коли знаходиться така людина, як Олександр Васильович, то дуже добре. А як такої людини нема, то шукаємо кімнату. Але у кімнаті неможливо провести повноцінне богослужіння, там можна поспілкуватися, але провести саму службу і найголовніше — літургію — неможливо. якби скрізь по лікарнях були такі храми, то я проблем би таких не мав, як архієрей Житомирської єпархії”.

Після церемонії освячення усі бажаючі могли прихилитися до хрестів. Серед присутніх — один із будівничих храму Микола Власюк. Приємно, каже, коли розпочата справа добігає кінця.

Микола Власюк, будував храм: “Тут я починав працювати з першого колишка, робив фундамент. Для мене сьогодні щасливий день, я радий, що тут вже є стіни, дах і що вже хрести освятили”.

Ніна Станкевич, прихожанка: “Це для нас благодать, тому що людина тут може отримати не лише фізичне, а й духовне зцілення. Необхідно людину, котра страждає, підтримати Божою благодаттю, силою та вірою”.

Наступним після хрестів освячуватимуть сам храм. Олександр Ревега повідомив, що всі роботи йдуть за графіком і вже за кілька тижнів будуть завершені.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0