Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На храмі ікони Матері Божої “Цілителька” освятили накупольні хрести

Time Додано: середа, 06 жовт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Від освячення місця під будівництво — до освячення першого каменю, від першого каменю — до накупольних хрестів. Так поступово і досить швидко на очах у всього міста зростає новий Божий дім. Днями на території міської лікарні освячували хрести майбутнього храму на честь ікони Матері Божої “Цілителька”.

На храмі ікони Матері Божої “Цілителька” освятили накупольні хрести

Протоієрей Роман Бойков, настоятель храму на честь ікони Матері Божої “Цілителька”: “Это уже последняя стадия строительства, остались внутренние работы, потом опять приедет архиерей и освятит храм полностью. Это для нас великая работа, к этому событию мы шли около десяти лет. Разрабатывали проекты, готовили документы”.

Шукали також меценатів для будівництва, на прохання священнослужителів відгукнувся бердичівський підприємець Олександр Ревега. Каже: не міг відмовити, бо вважає, що кожен у своєму житті має творити добро. Але пообіцяти допомогти — це одна справа, а допомогти насправді — зовсім інша.

Олександр Ревега, меценат будівництва храму: “Хочу подякувати Богу, що він дає мені можливість це слово тримати, своїм колективам, які беруть участь у будівництві, бо без них цього не було б. Хочу, щоб ця традиція продовжувалась, і я обіцяю, що буду намагатися робити це і надалі. В когось є можливість побудувати храм, в когось — просто допомогти комусь перейти через дорогу. Це доброта повинна бути у серці кожної людини”.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я від всіх бердичівлян дякую вам, Олександр Васильович, за цей гарний крок. Думаю, що сьогодні завдяки зусиллям людським та зусиллям Божим ми наблизимося до гарного моменту освячення самого храму”.

Освятити хрести, котрі незабаром височітимуть на куполі храму, приїхав архієпископ Житомирський та Новоград-Волинський Гурій. За переконанням владики, територія міської лікарні є найкращим місцем для зведення храму, бо де іще людина може отримати зцілення тіла і душі.

Будівництво церков є досить рідкісним явищем у наш час, розповідає архієпископ, далеко не кожна парафія може дозволити собі мати храм. Бердичівлянам у цьому сенсі пощастило.

Високопреосвященніший Гурій, Архієпископ Житомирський та Новоград-Волинський: “Проблема зараз одна, як у всій державі — кошти. Коли знаходиться така людина, як Олександр Васильович, то дуже добре. А як такої людини нема, то шукаємо кімнату. Але у кімнаті неможливо провести повноцінне богослужіння, там можна поспілкуватися, але провести саму службу і найголовніше — літургію — неможливо. якби скрізь по лікарнях були такі храми, то я проблем би таких не мав, як архієрей Житомирської єпархії”.

Після церемонії освячення усі бажаючі могли прихилитися до хрестів. Серед присутніх — один із будівничих храму Микола Власюк. Приємно, каже, коли розпочата справа добігає кінця.

Микола Власюк, будував храм: “Тут я починав працювати з першого колишка, робив фундамент. Для мене сьогодні щасливий день, я радий, що тут вже є стіни, дах і що вже хрести освятили”.

Ніна Станкевич, прихожанка: “Це для нас благодать, тому що людина тут може отримати не лише фізичне, а й духовне зцілення. Необхідно людину, котра страждає, підтримати Божою благодаттю, силою та вірою”.

Наступним після хрестів освячуватимуть сам храм. Олександр Ревега повідомив, що всі роботи йдуть за графіком і вже за кілька тижнів будуть завершені.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0