Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На Дні міста визначили найкращого рибалку «Нашої річки 2010”

Time Додано: понеділок, 28 черв. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Більше півсотні юних рибалок зі сходом сонця прийшли на Гнилоп’ять, аби взяти участь у міських дитячих змаганнях “Наша річка-2010”. Захід приурочений Дню міста, проходить уже другий рік поспіль за підтримки міського голови та низки спонсорів, одним з яких є спортивний клуб “Золотий короп”.

На Дні міста визначили найкращого рибалку «Нашої річки 2010”

Перед початком змагань організатори спорядили рибалок фірмовими футболками, кепками, відерцями та прикормками. Наступні три години мали показати, на чиєму боці знаходиться рибальська фортуна. Поруч із хлопчаками її увагу намагались привернути і троє дівчат. Останні, розповідають організатори, часто показують навіть кращий результат, аніж хлопці. Десятирічна Настя Кириченко невдовзі після початку змагань вивудила окуня та карася грамів по 80. З успіху дівчинки радіє численна група підтримки, особливо тато. Сам, каже, з 5-ти років рибалить, а тепер і доньку привчає. Щоправда, до цих змагань почали готуватися за три дні.

Андрій Бевзо, тато учасниці змагань: “У минулому році, коли були змагання, вона ще мала була. А нині трохи підросла і я вирішив її відправити. Дитина є дитина, непосидюча, ловити не хотіла. Я її раз показав і сподобалось”.

Дещо тихіше в іншому секторі: риба зовсім не клює, зітхають хлопці. Ні на які рибні принади та ласощі не ведеться! Ще кілька днів тому ловив на річці і карасів, і краснопірок, не те, що сьогодні, каже учасник змагань Богдан Колишбаєв.

Богдан Колишбаєв, учасник змагань “Наша річка 2010”: “Зараз тут ніщо ловитись не хоче, навіть не клює. Ловимо на мастирку, даємо прикормку. Мастирка є з шоколадом, ваніллю, але це не допомагає”.

А от за кілька кроків рибалки радіють, а в їхніх відерцях плаває з десяток риб. Усе тому, ділиться секретом Артур Житник, що він для приваблювання використовує закришку і має великий досвід.

Артур Житник, учасник змагань“Наша річка 2010”: “Мене навчив рибалити мій тато, тепер це мій улюблений вид спорту”.

Артуру буквально на п’яти за кількістю улову наступає його найближчий сусід Олег Хіміч. У його відерці теж риби нівроку. Але остаточний переможець буде відомим за кілька хвилин, коли все наловлене хлопцями та дівчатами ретельно зважать. Від сяючих дитячих очей, хвилювання та посмішок радіють організатори. Адже поставленої мети — залучити молодь до природи і спорту - вони досягли. У “Золотому коропі” прагнуть, аби рибу з річки не лише виловлювали, а й запускали. Цьогоріч це вже робили п’ять разів, останній — перед змаганнями разом з дітьми, розповідає голова спортивного клубу Валентин Демченко. Приємно, каже, що їхню справу підтримує міська влада та спонсори.

Валентин Демченко, голова правління спортивного клубу “Золотий короп”: “Приїхали наші друзі з Попільнянського району, це був уже другий запуск за їхньою участю. Обіцяють приїхати ще. Все це для нашого міста і нашої річки”.

Кожен, хто мріє про золоту рибку, має проявляти терпіння, витримку та любов до справи, переконаний міський голова.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я думаю, що організатори правильно зробили, давши вам вудку. Хлопці, ловіть рибу. Ті люди, які з молодості люблять працю, ставлять собі мету, завжди її досягають”.

Церемонія нагородження була тривалою: відзначили всіх без виключення учасників. Спочатку, звісно, дівчат — усім трьом Настям подарували сумочки-холодильники. Свої нагороди отримали ті, хто був наймолодшим рибалкою, хто спіймав найпершу та найбільшу рибину. Вручали навіть втішні подарунки за пошкоджену вудку та зловленого рака. Також судді визначили переможців у кожному з трьох секторів і зрештою перейшли до найголовнішого.

Третє місце у змаганнях посіла Анастасія Кириченко, їй дістався рибальський набір, другим став Артур Житник — і отримав палатку. На суперпризі — одномісному човні - віднині рибалитиме Олег Хіміч. Хлопець усім розповідає, як треба вдало ловити рибу.

Олег Хіміч, переможень змагань “Наша річка 2010”: “Прикормку робив, додавав ароматизатори. І так зловив. На останній хвилині зі свистком витягнув останнього карася. Якби не спіймав, не знаю, чи переміг би”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0