Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На День міста у Парку шкіроб’єднання не тільки відпочивали, але й змагалися

Time Додано: понеділок, 20 серп. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

На День міста у Парку шкіроб’єднання не тільки відпочивали, але й змагалися

Святкування Дня міста, яке відзначалось у Парку шкіроб’єднання в суботу, було відмічено не тільки різноманітною та цікавою культурною програмою, але й насиченою програмою спортивною. На багатьох майданчиках у різних частинах парку бажаючі мали змогу спостерігати за захоплюючими турнірами та змаганнями.

Біля стадіону відбувся турнір з настільного тенісу. Позмагатися у цьому виді спорту вирішили вісім учасників. Стрімкі подачі, відчайдушний захист та підкручені м’ячики – все це демонстрували тенісисти. Переможцем турніру став вихованець ДЮСШ Євген Панов.

Неподалік від тенісних столів розташувався майданчик, на якому проводилися змагання зі стрітболу. Участь у них взяли 15 команд, хоча, за словами організаторів, бажаючих було значно більше. Любителі вуличного баскетболу демонстрували досить пристойну техніку володіння м’ячем. Перше місце у турнірі посіла команда з відповідною назвою «Переможець».

Сергій Момот гравець команди «Переможець» : «Такие мероприятия на сегодняшний день очень полезны для молодежи. Таких праздников надо проводить чем побольше, т.к. молодежь больше развивается, больше времени уходит на спорт. Создаются новая обстановка, новые знакомства. Здесь все друзья, все знакомые, но как положено в баскетболе, надо выигрывать. Каждый хочет выиграть, отметиться , быть лучшим.»

Поціновувачі гострих відчуттів зібралися на майданчику для пейнтболу. Учасники однієї з команд «Прогрес», «Воїни парку», «Нова гра» чи «Білий дім» мали першими оволодіти прапором, який знаходився у центрі та встановити його на території ворога. В результаті запеклих боїв кращими виявилися стрільці з «Нової гри».

Де можна зустріти одразу багатьох інтелектуалів в одному місці? Звичайно на турнірі з шахів. 12 майстрів ферзя та тури зійшлися у бліц-поєдинках, демонструючи копітку роботу мозку та хитромудрі шахові комбінації.

Мирослав Грінберг учасник бліц-турніру з шахів : «Я впервые на Дне города... В первую очередь, пришел поиграть в шахматы, потому что я это люблю и не упускаю возможности сыграть. Ну а когда закончится турнир, обойду все площадки, чтобы познакомиться с праздником поближе. Вообще, День города – это хорошая традиция, жаль, что появилась она так поздно... Хотелось бы, чтобы День города проходил не только в каком-нибудь одном месте, а затрагивал бы весь город, начиная с Красной горы и заканчивая Новоселками.»

Є ще порох у порохівницях! Сповна це довели ветерани бердичівського футболу, які зійшлися у двобої з колегами із Житомира. Не дивлячись на те, що матч був товариським, виявився він досить напруженим. М’ячем по черзі володіли то наші футболісти, то їхні суперники. Осторонь від бурхливих моментів зустрічі не залишився навіть боковий суддя, який був обурений тим, що один житомирянин постійно знаходився у положенні «поза грою». Зустріч завершилася з рахунком 4:2 на користь бердичівських майстрів шкіряного м’яча. Хет-трік – на рахунку Сергія Назімова, один гол забив Анатолій Лукашенко.

Справжньою родзинкою свята стало проведення «Богатирських ігор». Дев’ять любителів та п’ять професіоналів випробовували міць своїх м’язів у 5-ти конкурсах . У першому силачі перетворювалися на фермерів та здійснювали таку собі прогулянку. Далі була штанга. Потім богатирі мали якомога швидше перенести мішки вагою від п’ятдесяти до сімдесяти кг. По завершенні змагань визначили переможців. Серед професіоналів ним став Геннадій Голембовський, кращим з любителів – Олександр Колесниченко. На думку багатьох глядачів та учасників змагань перший досвід їхнього проведення виявився досить успішним, як і свято в цілому.

Андрій Баленков учасник «Богатирських ігор» : «Праздник проходит очень хорошо. Очень хорошая организация, все проходит массово. Здесь очень много молодежи, есть и люди пожилого возраста. Хочется пожелать, чтобы такие праздники проводились каждый год.»

Для переможців усіх змагань організатори підготували цінні подарунки, серед яких були і бутова техніка, і спортивний інвентар, і настільні годинники та багато інших нагород. Та, напевно, головним подарунком, стало те, що поруч із розважальними заходами, поціновувачі спорту мали змогу у повній мірі віддатися своїй улюбленому захопленню.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0