Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На День міста у Бердичеві першими на світ з’явилися хлопчик та дівчинка

Time Додано: неділя, 27 черв. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Вже кілька років поспіль одними з перших День Бердичева зустрічають мешканки та персонал пологового відділення міської лікарні, а разом із ними і керівники міста. Цьогоріч, як ніколи, хваляться медики, коридор відділення усіяний кульками двох кольорів — 19 немовлят народилося у цих стінах протягом останніх днів. Бердичів знову спробував змінити загальновідому тенденцію, коли дівчат всюди більше, ніж хлопців: 12 синіх кульок проти 7 червоних — бердичівських козаків більшає...

На День міста у Бердичеві першими на світ з’явилися хлопчик та дівчинка

Друга дитина — і друга дівчинка — з’явилася у сім’ї Лесі та Дмитра Волинців. З тим, як зватимуть бердичівлянку, яка першою з’явилася на світ у День рідного міста — Олександрою чи Катериною, батьки визначаться дещо пізніше. Те, що твориться у них в серцях, кажуть, важко описати словами — невимовні емоції та нелегка й відповідальна ніч дають про себе знати.

Дмитро Волинець, батько новонародженої: “Знервований, цілу ніч не спав: все це треба було, звісно, пережити... Вперше побачив, як народжували жінки — словами це не передати. Свою доньку ми хотіли б бачити порядною людиною, щасливою й гарною. А для цього нам треба поставити її на ноги.”

А у цій кімнаті мешкає ще один іменинник Бердичева та водночас первісток у сім’ї Катерини й Віталія Шаринських. Віталій — військовий, головного віднині члена родини вирішив назвати на честь свого командира Владиславом.

Катерина Шаринська, мати новонародженого: “Сьогодні у мене свято більше, аніж Новий рік і День народження разом узяті. Я дуже щаслива, ми дуже хотіли цю дитину. Її усі чекали — і ми, і бабусі з дідусями, і рідні, усі... Тим паче приємно, що народився наш хлопчик на День міста — справжній бердичівлянин. Дуже хочеться подякувати усім медикам, хто приймав у мене пологи і міському голові за подарунки.”

Дмитру та Віталієві міський голова наказав не розслаблятися: увечері їх обох чекатимуть на головній сцені міста, аби урочисто вручити дитячі візочки.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Коли ти приходиш до пологового відділення і бачиш радісні очі матерів й батьків, коли взагалі народжуються діти, коли у сім’ї двоє, а з’являється третій, це надзвичайно приємно. Від цього отримуєш потужний заряд енергії, хочеться працювати, роблячи добрі справи для міста та його мешканців. Думаю, ця традиція буде обов’язково збережена, щороку кількість новонароджених зростатиме і лунатимуть, як сьогодні, слова вдячності лікарям.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0