Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На честь Свята 9-го Травня у військовому госпіталі виступив бердичівський хор ветеранів

Time Додано: неділя, 10 трав. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Травневі дні є особливими для цього колективу. Бердичівський народний аматорський хор ветеранів війни та праці (МПК ім. О. Шабельника) із радістю відгукується на чисельні запрошення привітати ветеранів та учасників ВВв зі Святом Перемоги. Важко уявити собі будь-який загальноміський захід, присвячений 9-му Травня, який би відбувся без участі хору, очолюваного Юрієм Вяловим.

На честь Свята 9-го Травня у військовому госпіталі виступив бердичівський хор ветеранів

Юрій Вялов, керівник народного аматорського хору ветеранів війни та праці (МПК ім. О. Шабельника): «Для нас є особливою потребою у ці дні виступати перед людьми, які кували Перемогу, котрі були в боях, були пораненими, котрі потребують більшої, ніж інші, уваги. Ми заздалегідь готуємося до подібних виступів: підбираємо спеціальну програму, досить довго й ретельно її відпрацьовуємо. Не можна описати наші емоції, коли ми бачимо радість на їхніх обличчях. Або сльози... Хочеться, щоб від наших виступів людям ставало краще.»

Є у Бердичеві місця, куди ці артисти можуть приходити і без запрошень, місця, де на них завжди чекають. Одним з таких є обласний госпіталь для ветеранів війни. Для колективу та пацієнтів закладу колектив хору став уже добрим другом. Кожного разу тут із нетерпінням очікують на побачення із Раїсою Повніч, Тетяною Щенявською, Ольгою Яцюк, Мирославом Ясельським, Леонідом Святецьким, Зінаїдою та Юрієм Чебаненками та іншими, закоханими у пісню, учасниками колективу.

Микола Мельничук, інвалід війни І групи: «Я думаю, що ці артисти у якійсь мірі роблять кращим життя цих людей... Пацієнти госпіталю відчувають, що про них не забувають. І від цього людям легше жити.»

Те, що своїми піснями ці люди продовжують життя мешканцям госпіталю — й справді не пусті слова. Секрет цієї загадки дуже простий: що таке похилий вік і хвороба більшість самих учасників хору знають не із чуток. Нерідко лише пісня та існування колективу втримує їх на плаву, а репетиції примушують хоча б на час забути про стан здоров’я. Головним у їхній діяльності є дарування людям радості. Із цього шляху, вони, як справжні ветерани, не зійдуть ніколи.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0