Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На честь Свята 9-го Травня у військовому госпіталі виступив бердичівський хор ветеранів

Time Додано: неділя, 10 трав. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Травневі дні є особливими для цього колективу. Бердичівський народний аматорський хор ветеранів війни та праці (МПК ім. О. Шабельника) із радістю відгукується на чисельні запрошення привітати ветеранів та учасників ВВв зі Святом Перемоги. Важко уявити собі будь-який загальноміський захід, присвячений 9-му Травня, який би відбувся без участі хору, очолюваного Юрієм Вяловим.

На честь Свята 9-го Травня у військовому госпіталі виступив бердичівський хор ветеранів

Юрій Вялов, керівник народного аматорського хору ветеранів війни та праці (МПК ім. О. Шабельника): «Для нас є особливою потребою у ці дні виступати перед людьми, які кували Перемогу, котрі були в боях, були пораненими, котрі потребують більшої, ніж інші, уваги. Ми заздалегідь готуємося до подібних виступів: підбираємо спеціальну програму, досить довго й ретельно її відпрацьовуємо. Не можна описати наші емоції, коли ми бачимо радість на їхніх обличчях. Або сльози... Хочеться, щоб від наших виступів людям ставало краще.»

Є у Бердичеві місця, куди ці артисти можуть приходити і без запрошень, місця, де на них завжди чекають. Одним з таких є обласний госпіталь для ветеранів війни. Для колективу та пацієнтів закладу колектив хору став уже добрим другом. Кожного разу тут із нетерпінням очікують на побачення із Раїсою Повніч, Тетяною Щенявською, Ольгою Яцюк, Мирославом Ясельським, Леонідом Святецьким, Зінаїдою та Юрієм Чебаненками та іншими, закоханими у пісню, учасниками колективу.

Микола Мельничук, інвалід війни І групи: «Я думаю, що ці артисти у якійсь мірі роблять кращим життя цих людей... Пацієнти госпіталю відчувають, що про них не забувають. І від цього людям легше жити.»

Те, що своїми піснями ці люди продовжують життя мешканцям госпіталю — й справді не пусті слова. Секрет цієї загадки дуже простий: що таке похилий вік і хвороба більшість самих учасників хору знають не із чуток. Нерідко лише пісня та існування колективу втримує їх на плаву, а репетиції примушують хоча б на час забути про стан здоров’я. Головним у їхній діяльності є дарування людям радості. Із цього шляху, вони, як справжні ветерани, не зійдуть ніколи.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0