Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На честь 253-річниці коронації Ікони Матері Божої Бердичівської урочисту службу провів кардинал-губернатор Ватикану Джованні Лайоло

Time Додано: понеділок, 20 лип. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Всередині липня Бердичів перетворюється на місце, куди відчути присутність Пресвятої Діви Марії та поєднатися з Богом сходяться тисячі людей з усього світу: біля стін Кляштору Босих Кармелітів вклоняються Іконі Матері Божої Бердичівської. У ХVII ст. Ікону було оголошено Чудотворною, 253 роки тому відбулася Її коронація.

На честь 253-річниці коронації Ікони Матері Божої Бердичівської урочисту службу провів кардинал-губернатор Ватикану Джованні Лайоло

Вже понад 10 років Бердичівська Мадонна має новий лик, освячений Папою Римським Іваном Павлом ІІ. Тисячі людей вірять у його благодатну силу. Вважається, що лик Діви Марії чудодійним способом впливає на фізичний та моральний стан людини.

Храмове свято на честь річниці коронації Ікони Матері Божої Бердичівської неодмінно відбувається за участі представників вищого католицького духовенства, які приїжджають до Бердичева, щоб вклонитися святині. Цьогоріч привітати вірян із величним святом до стін Кляштору прибув один із найближчих соратників Папи Римського — кардинал-губернатор держави Ватикан Джованні Лайоло. Сан священника Джованні Лайоло отримав понад 40 років тому, згодом вступив на ватиканську дипломатичну службу, займав посади секретаря однієї з адміністрацій Святого престола, єпископа, апостольського нунція. Має ступінь доктора канонічного права. Упродовж свого існування, говорить Джованні Лайоло, санктуарій у Бердичеві був не тільки центром релігійного життя, але також осередком культури, освіти та благодійної діяльності.

Кардинал Джованні Лайоло, Голова губернаторства держави Ватикан: “Місце, на якому ми знаходимося, наповнене багатою історією, протягом якої змінювалися і схрещувалися стосунки та інтереси. Але передусім це є місце, в якому проявилася воля Божа. Проявився Бог, який прагне, щоб український народ та усе людство Його пізнало і полюбило.”

Привітання усім присутнім з нагоди свята від Державного секретаря Ватикану Тарчізіо Бертоне оголосив Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Іван Юркович. Лише беззастережно слідуючи за Христом, говориться у привітанні, можна досягнути зрілої віри, що її так потребує нинішнє сьогодення. Діва Марія допоможе усвідомити необхідність такої віри.

Архієпископ Іван Юркович, Апостольский Нунцій в Україні: “Образ Божої Матері є, насправді, точною копією Ікони “Salus рopuli Romani”, яка знаходиться у Папській Базиліці “Santa Maria Maggiore”. Скільки поколінь віруючих зупинялося перед цією прекрасною іконою! Мадонна підтримувала незліченну кількість вірян у часи випробувань і переслідувань, допомагаючи зберегти непохитну вірність Христу та єдність із Папою.”

Українською, білоруською, польською та англійською славили біля стін Кляштору Ісуса Христа та Матір Божу. Із особливим трепетом представники місцевої громади несли їм свої дари. Хліб у них символізує знак земних турбот і сподівання, квіти — вдячність за красу, якою Всевишній наділив усі творіння, вино й вода — це плоди терпіння людського життя, фрукти — плоди праці людської.

Віряни просили у Матері Божої Бердичівської захисту й допомоги у відведенні сумнівів у Божому милосерді, вони припадали до Неї з проханнями зглянутися на них Оком Милості та врятувати в усіх потребах. Опіка Пречистої Діви Марії, вірять люди, допоможе їм безпечно дістатися Дому Господнього.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0