Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На Червоній Горі відкрито спеціалізовану залу боксу

Time Додано: понеділок, 15 вер. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

На Червоній Горі урочисто відкрили спеціалізовану залу боксу. Червону стрічку поділено між членами оргкомітету та почесними гостями Х-го міжнародного турніру серед юніорів на призи Володимира Кличка. Приміщенням зали гостей провів міський голова. В одній із кімнат займатимуться юні боксери — вихованці Бердичівської ДЮСШ. Трохи згодом її облаштують рингом. Тренуватиме молодь Сергій Матвєєв. У подарунок від міста тренер

На Червоній Горі відкрито спеціалізовану залу боксу

отримав комплекти форми, рукавиці та маски.

Сергій Матвєєв тренер-викладач з боксу Бердичівської ДЮСШ: «Открылся новый зал... До этого тут невозможно было находиться, условия были ужасные. Сейчас мы имеем зал европейского уровня. Люди, которые сюда придут, смогут тренироваться и повышать свое как физическое, так и моральное состояние. Зал полностью обустроен для этого.»

В іншій кімнаті розташується тренажерна зала. Приміщення облаштоване двома роздягальнями, стількома ж душовим кабінами та туалетами. У планах — будівництво сауни.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Справа у тому, що що неподалік від цієї зали знаходиться майданчик зі штучним покриттям. Саме у цьому районі зародилася ідея проведення турніру з аматорського міні-футболу... Тому я думаю, що цю споруду зможуть використовувати як боксери, так і представники інших видів спорту.»

Гості сподіваються, що відкриття зали тільки зміцнить авторитет Бердичева у світі боксу, а тренерська підтримка допоможе юним боксерам гідно представляти у майбутньому рідне місто як на турнірі на призи Володимира Кличка, так і на інших престижних змаганнях.

Олександр Гуренко провідний фахівець з боксу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту: «Варто зазначити, що ця зала знаходиться у мікрорайоні, де мешкає багато молоді, яка отримала можливість займатися спортом. Відзначу й те, що це відбуватиметься безкоштовно. Принаймні, так констатувала мерія. І буде Василь Мазур мером чи ні, буде Олег Сікорський тренером чи ні, - а ця зала ... залишатиметься й служитиме для людей.»

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «У нас вже стало доброю традицією на те чи інше свято відкривати об’єкти соціально-культурного призначення. Сьогодні, в День фізкультурника, ми відкрили чудову залу, де наші діти зможуть займатися спортом. Для Червоної Гори — це гарний подарунок, це гарний подарунок для тренерів, для дітей які будуть займатися цим чудовим виду спорту.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0