Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На бердичівських таксистів знову нападають. Цього разу з ножем

Time Додано: четвер, 11 вер. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Ніж у груди отримав водій однієї із служб радіотаксі від свого клієнта. Після того, як водій за проханням пасажира відкрив багажник, останній напав на нього. Врятуватися чоловіку вдалося за допомогою своїх колег.

На бердичівських таксистів знову нападають. Цього разу з ножем

Сергій водій служби радіотаксі: “Человек бежал по дороге и начал останавливать меня. Я увидел, что это — мой напарник. Он крикнул, что нужно вызывать “ноль”, что я сразу и сделал. К нам начали съезжаться машины, его забрал один из таксистов и отвёз в “скорую”. Футболка его была вся в крови.”

У травмпункті міської лікарні постраждалому було надано медичну допомогу.

Черговий лікар травмпункту: “До нас у травмпункт доставили хворого із ножовим пораненням грудної клітини. Бригада хірургів провела лікувально-діагностичні маніпуляції. Наразі його стан близький до задовільного.”

Як розповів сам постраждалий, 2 чоловіка підсіли до нього на вокзалі. Одного таксист висадив на Загребеллі, іншого повіз на Корніловку. Там клієнт попросив зачекати, і потім відвезти у центр міста.

Постраждалий: “Мы приехали в район мясокомбината в глухое место, к баракам. Подозрений у меня никаких не возникало, так как пассажир всю дорогу вёл себя вежливо... Он попросил меня открыть багажник, якобы для того, чтобы посмотреть, поместится ли туда его сумка... Ничего не подозревая, я открыл багажник. В этот момент и получил ножом в грудь.”

Після того, як виклик про скоєння нападу надійшов на пульт чергового міліції, розшуком зловмисника зайнялися правоохоронці.

Віктор Слободянюк в.о. начальника Бердичівського МВВС: “За ніч нами проведений ряд заходів, і близько 8-ї ранку особа, яка скоїла злочин була затримана і наразі дає показання. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 296 ч. 4. Подальше перебування його у стінах міліції та проведення слідчих дій будуть здійснені згідно чинного законодавства...”

Випадки нападів на місцевих таксистів відбуваються не вперше. Водії зізнаються, працювати, особливо вночі, стає дедалі страшніше.

Сергій водій служби радіотаксі: “В службе такси я работаю недавно, и сразу вот такой случай... Поэтому немного страшновато. И ведь нельзя с собой возить ничего такого, чем можно было бы защититься в подобных случаях.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0