Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На бердичівських деревах та стовпах не знято політичну агітацію

Time Додано: вівторок, 02 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Вибори пройшли. Агітація триває? У різних куточках Бердичева ще й досі майоріють листівки різних політичних сил, хоча, згідно законодавства, термін передвиборчої агітації скінчився ще у п’ятницю, тож усі папери такого плану повинні були зникнути саме тоді. 30-го та 31-го жовтня розповсюдження будь-яких агітматеріалів заборонено, кажуть фахівці у відділі технагляду при управлінні ЖКГ. Саме тут наглядають за дотриманням правил розміщення і своєчасного зняття політичної агітації.

На бердичівських деревах та стовпах   не знято політичну агітацію

Тетяна Літвінчук, спеціаліст I-ої категорії відділу технагляду управління ЖКГ: “Знімають агітацію з біг-бордів та сіті-лайтів самі власники цих конструкцій. Ми напередодні надсилаємо їм листи з відповідним змістом. У суботу перед виборами, 30 числа, я особисто бачила, що з біг-бордів політичну рекламу було знято”.

Кандидати у депутати на рекламних щитах міста красуватись дійсно перестали. Наразі місця, де були їхні обличчя та гасла політичних партій, порожніють, або ж уже замінені іншою рекламою. Чого не скажеш про стовпи та дерева. Де-не-де листівки повністю або частково здерті, проте вже за кілька метрів вони висять цілісінькими. Приклади такої агітації у понеділок знімальна група помітила у центральній частині Бердичева: на вулицях Шевченка, К.Лібкнехта, К.Маркса, Л.Карастоянової, III-му провулку Шелушкова. Це те, що не встигли зняти, каже спеціаліст відділу технагляду Тетяна Літвінчук.

Тетяна Літвінчук, спеціаліст I-ої категорії відділу технагляду управління ЖКГ: “У п’ятницю ми разом з “Інспекцією з благоустрою та санітарії” обійшли місто і постарались усі листівки зняти. На тих, що залишилися, також будуть проведені роботи”.

Обклеювати електроопори, дерева, будинки, паркани будь-якими оголошеннями та рекламою, у тому числі політичною, не можна, говорить фахівець.

Тетяна Літвінчук, спеціаліст I-ої категорії відділу технагляду управління ЖКГ: “Є рішення “Про правила благоустрою та утримання індивідуальних будинків” №529, затверджене 31-го березня 2005-го року, яке містить пункт 5.6, де сказано, що наклеювати рекламні оголошення, агітаційні плакати суворо заборонено”.

Листівки, які пережили вибори, обіцяють зняти, а на тих, хто порушив законодавство, каже фахівець, складатимуть адмінпротоколи.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0