Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На бердичівських деревах та стовпах не знято політичну агітацію

Time Додано: вівторок, 02 лист. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Вибори пройшли. Агітація триває? У різних куточках Бердичева ще й досі майоріють листівки різних політичних сил, хоча, згідно законодавства, термін передвиборчої агітації скінчився ще у п’ятницю, тож усі папери такого плану повинні були зникнути саме тоді. 30-го та 31-го жовтня розповсюдження будь-яких агітматеріалів заборонено, кажуть фахівці у відділі технагляду при управлінні ЖКГ. Саме тут наглядають за дотриманням правил розміщення і своєчасного зняття політичної агітації.

На бердичівських деревах та стовпах   не знято політичну агітацію

Тетяна Літвінчук, спеціаліст I-ої категорії відділу технагляду управління ЖКГ: “Знімають агітацію з біг-бордів та сіті-лайтів самі власники цих конструкцій. Ми напередодні надсилаємо їм листи з відповідним змістом. У суботу перед виборами, 30 числа, я особисто бачила, що з біг-бордів політичну рекламу було знято”.

Кандидати у депутати на рекламних щитах міста красуватись дійсно перестали. Наразі місця, де були їхні обличчя та гасла політичних партій, порожніють, або ж уже замінені іншою рекламою. Чого не скажеш про стовпи та дерева. Де-не-де листівки повністю або частково здерті, проте вже за кілька метрів вони висять цілісінькими. Приклади такої агітації у понеділок знімальна група помітила у центральній частині Бердичева: на вулицях Шевченка, К.Лібкнехта, К.Маркса, Л.Карастоянової, III-му провулку Шелушкова. Це те, що не встигли зняти, каже спеціаліст відділу технагляду Тетяна Літвінчук.

Тетяна Літвінчук, спеціаліст I-ої категорії відділу технагляду управління ЖКГ: “У п’ятницю ми разом з “Інспекцією з благоустрою та санітарії” обійшли місто і постарались усі листівки зняти. На тих, що залишилися, також будуть проведені роботи”.

Обклеювати електроопори, дерева, будинки, паркани будь-якими оголошеннями та рекламою, у тому числі політичною, не можна, говорить фахівець.

Тетяна Літвінчук, спеціаліст I-ої категорії відділу технагляду управління ЖКГ: “Є рішення “Про правила благоустрою та утримання індивідуальних будинків” №529, затверджене 31-го березня 2005-го року, яке містить пункт 5.6, де сказано, що наклеювати рекламні оголошення, агітаційні плакати суворо заборонено”.

Листівки, які пережили вибори, обіцяють зняти, а на тих, хто порушив законодавство, каже фахівець, складатимуть адмінпротоколи.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0