Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На бердичівський спорт чекають позитивні зміни

Time Додано: п'ятниця, 25 черв. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Обличчя бердичівського спорту і найближчі зміни у ньому стали предметом обговорення на останньому засіданні виконавчого комітету. У місті культивується 18 видів спорту, діють дві дитячо-юнацькі спортивні школи, чиї вихованці здобувають перемогу на змаганнях усіх рівнів. Левову частку своєї доповіді заступник міського голови Іван Демусь приділив опису матеріально-технічної бази. Зокрема газон на стадіоні «Прогрес» вже майже готовий до прийняття в експлуатацію. Майже два роки тому там розпочали реконструкцію: старі трибуни демонтували, футбольне поле переорали і засіяли спеціальною травою. Робили так кілька разів, пересипаючи рослинність піском та щебнем, аби вона міцно трималася у грунті. А ще поливали і косили, щоб трава не росла вгору, а давала паростки у ширину і поле було пухнастим, наче килим. Газон – то лише перший етап реконструкції, каже Іван Демусь, найближчим часом розпочнуть ремонт південної частини трибун. Але це далеко не всі «спортивні» плані міської влади.

На бердичівський спорт чекають позитивні зміни

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Найближчим часом передбачається ремонт приміщення міського басейну, проведення робіт з капремонту і реконструкції водозабезпечення у приміщенні на стадіоні “Шкіряник”.

З ініціативи міського голови цьогоріч почали відновлювати дворові майданчики, аби городяни у вільний час могли пограти у баскетбол чи підтягнутися на брусах. Таких майданчиків у місті вісім, чотири – на вулицях Ново-Іванівській, 3 та 25, Свердлова і площі Соборній - вже привели у порядок, розповідає заступник мера. Десь обтягнули сіткою, десь – відновили покриття, встановили футбольні ворота. П’ятий майданчик – у подвір’ї 43-го будинку на Леніна – ще незавершений і досі слугує для бердичівлян лазівкою, через яку вони скорочують свій шлях. Крім дворових майданчиків, посадовці упорядковують приміщення спортивних клубів. «Бойова рукавичка» – один з них, тамтешні старожили розповідають, що зал не ремонтувався років двадцять. Тепер боксери забезпечені належними умовами для підготовки, мають навіть душову кімнату, про яку давно мріяли.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Зроблено ремонт приміщення, входу у нього, рингу. На рингу поклали покриття, якого там не було. Встановлено бойлери, тобто створено всі сучасні умови”.

Позитивні зрушення чекають на клуби «Рось» і «Біла тура» - для них підшукають нові приміщення. Від неналежних умов для тренувань потерпають і висотники, зазначив член виконавчого комітету Микола Гапчук. Але ж вони не раз прославляли місто на міжнародному та європейському рівнях! І мають усі шанси взяти участь в Олімпійських іграх у 2012 році!

Микола Гапчук, член виконавчого комітету: «Це не так багато треба. Досить звичайного приміщення, для стрибків необов’язкові високі стелі. Це може бути і школа для занять, і треба подумати про музей видатних спортсменів і Лонського”.

Музею в місті бути, говорить Василь Мазур, розповідаючи про ідею, реалізувати яку цьогоріч завадили фінансові труднощі.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Є алея Лонського. То буде алея спортивної слави. Потрібно зробити наступне, думаю, всі з цим погодяться: створити музей під відкритим небом, встановити сіті-лайти. Заходиш на алею і бачиш всі спортивні досягнення і людей, котрі прославили місто. Ми це зробимо”.

А щодо приміщення для стрибунів, то його вже пригледіли на Загребеллі – міська рада викупить у місцевого підприємця будівлю колишнього кінотеатру.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Там буде для стрибунів, ви знаєте, які там високі стелі. Зал, фактично готовий для занять. Є опалення, роздягальні, нема тільки підлоги. Якщо будувати, то слід вкласти у п’ять разів більше. Така домовленість є, і я можу про це сказати”.

Серед іншого стало відомо, що на спортивному майданчику поблизу десятої школи встановлять штучне покриття, а також розроблять положення, за яким спортсменам виплачуватимуть стипендію.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0