Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На «Бердичівську Січ» спустився військово-спортивний «Сокіл-Лицар»

Time Додано: четвер, 31 трав. 2018, 16:21 ( 4 міс. назад )

Справжньою «Бердичівською Січчю» слугуватиме до 3 червня табір «Березовий гай», що у Скраглівці, і пануватимуть у ньому козацький дух, ґарт та звитяга: Бердичівщина приймає ІІ-гу Всеукраїнську військово-спортивну гру «Сокіл-Лицар» та 9-те таборування її учасників. Організатори вітали дружини соколів та сокілок із Дніпропетровщини, Одещини, Запоріжжя, Ковеля, Донеччини. Господарів гри представляла дружина, сформована у Гришковецькій гімназії. На «військовості» цього дійства акцентував увагу очільник «крилатого товариства» Ярослав Турянський – Президент Асоціації відроджених гімназій України. В Україні йде війна, зазначив, і може розгорнутися трагедія світового масштабу. Союзників, на його думку, у нас, насправді, дуже мало, тож…

На «Бердичівську Січ» спустився військово-спортивний «Сокіл-Лицар» На «Бердичівську Січ» спустився військово-спортивний «Сокіл-Лицар» На «Бердичівську Січ» спустився військово-спортивний «Сокіл-Лицар» На «Бердичівську Січ» спустився військово-спортивний «Сокіл-Лицар» На «Бердичівську Січ» спустився військово-спортивний «Сокіл-Лицар»

Від ранкових вишкілів та ґартування до вечірніх посиденьок за ватрою й дискотек, від численних музично-театральних презентацій і до марш-кидків, стрільб, квестів, тренінгів та змагань – все це чекає на дружини юних соколів й сокілок. У них, сподіваються дорослі, ті проявлять все те краще, чим славиться український рід.

Напутні слова головні герої ІІ-го «Сокола-Лицаря» почули й від тих, хто не з чужих слів знає, що таке війна. За переконанням українських вояків, побудова сильної, потужної армії має слугувати одним із пріоритетів сучасної української держави, а незалежність й успішність України залежить від кожного її громадянина.

Так само зі школи, із лав «Соколів», починав свій шлях до професії військового Олександр Бойченко. Шкільний вік – позаду, та він і досі у цьому товаристві. Нині – у званні члена старшинської ради.

Їхній «Сокіл» – то, як окремий світ у країні, кажуть його представники. На питання, чи варто перейняти досвід їхнього устрою державі у цілому, відповідають ствердно. У своєму колі вони ж бо, серед іншого, вчать дітей та юнацтво бути єдиними, знати й розуміти історію рідної країни шанувати все те, що створено до них їхніми батьками, дідами та прадідами.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0