Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Підвищення пенсій: кому і на скільки?
Chatbox дляпенсионера
еще и комфортабельный городской ...
Time 22:45 - 24-05-2017
«Не вистачило на пляшку»: житель с. Лемеші зняв огорожу із солдатської могили
Chatbox деградошизация все...
да, к стати )) (46.118.194.8) - ...
Time 22:41 - 24-05-2017
«Не вистачило на пляшку»: житель с. Лемеші зняв огорожу із солдатської могили
Chatbox деградошизация все...
да, научили народ ломать памятн ...
Time 22:36 - 24-05-2017
До Дня слов’янської писемності і культури відбувся захід у ЗОШ №18
Chatbox то же из СССР
Петр (188.231.255.38) -носи руб ...
Time 22:31 - 24-05-2017
До Дня слов’янської писемності і культури відбувся захід у ЗОШ №18
Chatbox Петр
нічого ти не розумієш родилсявс ...
Time 20:24 - 24-05-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На Бердичівському хлібозаводі запустили нову лінію з виробництва хліба

Time Додано: четвер, 22 лист. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

На Бердичівському хлібозаводі запустили нову автоматизовану лінію із виробництва круглого подового хліба “Дарницький”. Короваєм та танцювальними композиціями на славу хлібу зустрічали там гостей, які приїхали, щоб привітати колектив заводу. Після перерізання червоної стрічки, до присутніх звернувся керівник підприємства В’ячеслав Бурлака, який назвав цей день знаменним для колективу хлібозаводу. Сьогодні, зазначив він, підприємство із впевненістю дивиться у майбутнє.

На Бердичівському хлібозаводі запустили нову лінію з виробництва хліба

В’ячеслав Бурлака голова правління ЗАТ “Бердичівський хлібозавод”: “Прийшли до такої думки, що треба встановлювати автоматичну лінію, яка б звела до мінімуму людський фактор. Дозування муки й усіх компонентів – все здійснюється в автоматичному режимі... Другою важливою причиною встановлення нової печі є енергозбереження. Газ дорожчає із кожним роком, витрати на збут продукції зростають, зростає в результаті ціна на вироби. Для цього, щоб якось стримувати ці процеси, ми вимушені знаходити нові шляхи економії.”

За словами інвестора підприємства – почесного президента холдингу “Хлібні інвестиції” Юрія Триндюка, завод працює стабільно, нарощує потужності та має свого споживача на ринку.

Юрій Триндюк почесний президент холдингу “Хлібні інвестиції”: “Мы установили линию на черный подовый хлеб. Она обошлась в порядка 1 млн.$. В этом году мы планируем установить еще одну тоннельную линию на белый подовый хлеб. Ее производительность будет около 20-25 тонн. В результате планируется довести производительность завода до 60 тонн продукции.”

Технічне переоснащення заводу триває протягом декількох років, сказав у своєму виступі Василь Мазур, і йому, як міському голові, приємно, що така подія відбувається саме у Бердичеві.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “...вже найближчим часом ми будемо мати можливість бути присутніми на завершенні технічної модернізації ще одного підприємства... - Бердичівського пивзавода... Не тільки супермаркети, не тільки відкриття виробництв іншої продукції – а приємно те, що у перших рядах з технічного переоснащення Бердичів іде і в харчовій промисловості.”

Випічка хліба на новій лінії розпочинається із подачі тіста та дозування його на стандартні шматки. Вони розкладаються у спеціальні платки, після чого направляються до розстійної шафи, де тісто сходить. Спеціаліст виставляє потрібну температуру та вологість. Піч складається із п’яти зон, у кожній – своя температура – від 300 до 140 градусів. Працівники кажуть, час випікання буханця складає близько 40 хвилин, потужність – 25-27 тонн на добу. Готовий хліб на спеціальному гвинтовому спуску направляється в експедицію, де його укладають. За словами В’ячеслава Бурлаки, піч дуже економічна, для зволоження продукції сама виробляє пару, надлишок якої йде на підігрів води. Так, підсумовує керівник хлібозаводу, виглядає замкнутий цикл виробництва.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: