Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вогнем та залізом» - документальний фільм про бойовий шлях 26-ої артбригади
Chatbox Роман Федорович
CENSOREDы! а кто вас, уёбков, з ...
Time 15:52 - 08-09-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На бердичівській «Території 12» висадилися лідери учнівського самоврядування Житомирщини

Time Додано: четвер, 16 трав. 2019, 17:21 ( 4 міс. назад )

Так можуть зустрічати лише у Бердичеві, у місці під кодовою назвою «Територія 12». Набираємо цю назву у пошуковику – отримуємо… 12-ту школу. Уявімо собі одне місто, 7 районів, 5 ОТГ. А в них – ще зовсім юне суцвіття розуму, креативу, енергії, впевненості, відповідальності, творчості. Так ось усе це суцвіття, а іншими словами – представники обласної ради учнівського самоврядування, зібралося на головне засідання у бердичівській 12-й. Чому саме тут? Тому що саме у цьому закладі навчається голова обласної ради старшокласників Житомирщини Іван Батюк.

На бердичівській «Території 12» висадилися лідери учнівського самоврядування Житомирщини

Протягом дня в учнівській облраді мали відзвітувати про роботу свою й на місцях, обрати нових керівників та активно попрацювати на кількох творчих локаціях. З-поміж іншого, про власну діяльність розповіли господарі – в особі самого Івана, Президента школи Марії Плісак, а також голів навчальної та культмасової комісій Карини Коломієць та Ангеліни Моркотун. Їхня 12-та – то, свого роду, маленька держава з власними правилами та законами: навчаться сьогодні жити за законами маленької держави, переконані, завтра гідно житимуть за законами великої України. Наразі за ними – уміння й бажання займати громадянську позицію, брати на себе відповідальність, приймати самостійні рішення. Вони знають, як це зробити і, зрештою, роблять.

Структура учкому у 12-й школі є доволі простою; це, власне, 7 комісій. Як діятимуть і що впроваджуватимуть, вирішують спільно, але за чітко визначеними векторами – інформаційно-діагностичним, діяльнісним та навчальним.

Впроваджуючи у себе в школі та в обласній раді безліч проектів, безперервно спілкуючись, знайомлячись, навчаючи та навчаючись, вони відчувають, що можуть впливати на зміни у суспільстві та бути дотичними до долі України й світу, продовжують «самоурядовці» 12-ї. Справа у тому, пояснюють, що «їхня хата» – не з краю, і їм не все рівно, як і чим живе й мислить нинішня молодь. А ще справа у тому, що педагоги всіляко сприяють в управлінні освітнім процесом. Їм взагалі пощастило з вчителями, а щодо директорки, то про те, що Наталія Пудрій – самий що ні на є лідер та «мозок» всього інноваційного у закладі, відомо вже в усій країні.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0