Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді.

Time Додано: п'ятниця, 11 серп. 2017, 17:56 ( 7 міс. назад )

Крики про допомогу пролунали на міському пляжі: втручання рятувальників потребував чоловік, котрий, здавалося б, з останніх сил тримався на воді. До потопаючого на плавзасобах терміново вирушили два екіпажі – представники міськрайвідділу ДСНС України на Житомирщині та водолази з місцевої пошуково-рятувальної служби на воді. Обидві служби відпрацьовували спільні дії у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді. На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді. На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді. На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді. На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді.

Правила безпеки на воді залишаються тим непорушним, що їх дотримання продовжують вимагати рятувальники, та тим, чим так часто нехтують відпочиваючі: вже з початку цього року, інформують «надзвичайники», у водоймах області загинуло 12 осіб.

Так само, як і з умовними, розповідають рятувальники, вони діють і зі справжніми постраждалими на воді. Після допомоги, відзначають, незмінно слідує роз’яснювальна робота. Під час відпрацювання знайшли час і для спілкування з відпочиваючими: роздали експрес-інформацію з правилами безпеки перебування на водоймах. Їхні служби забезпечені усім необхідним для оперативної допомоги, зауважують рятувальники, справа – за самими людьми: якби ж то освіченість і слідування елементарним нормам поведінки завжди брали верх над невіглаством…

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0