Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді.

Time Додано: п'ятниця, 11 серп. 2017, 17:56 ( 11 міс. назад )

Крики про допомогу пролунали на міському пляжі: втручання рятувальників потребував чоловік, котрий, здавалося б, з останніх сил тримався на воді. До потопаючого на плавзасобах терміново вирушили два екіпажі – представники міськрайвідділу ДСНС України на Житомирщині та водолази з місцевої пошуково-рятувальної служби на воді. Обидві служби відпрацьовували спільні дії у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді. На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді. На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді. На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді. На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді.

Правила безпеки на воді залишаються тим непорушним, що їх дотримання продовжують вимагати рятувальники, та тим, чим так часто нехтують відпочиваючі: вже з початку цього року, інформують «надзвичайники», у водоймах області загинуло 12 осіб.

Так само, як і з умовними, розповідають рятувальники, вони діють і зі справжніми постраждалими на воді. Після допомоги, відзначають, незмінно слідує роз’яснювальна робота. Під час відпрацювання знайшли час і для спілкування з відпочиваючими: роздали експрес-інформацію з правилами безпеки перебування на водоймах. Їхні служби забезпечені усім необхідним для оперативної допомоги, зауважують рятувальники, справа – за самими людьми: якби ж то освіченість і слідування елементарним нормам поведінки завжди брали верх над невіглаством…

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0