Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді.

Time Додано: п'ятниця, 11 серп. 2017, 17:56 ( 5 міс. назад )

Крики про допомогу пролунали на міському пляжі: втручання рятувальників потребував чоловік, котрий, здавалося б, з останніх сил тримався на воді. До потопаючого на плавзасобах терміново вирушили два екіпажі – представники міськрайвідділу ДСНС України на Житомирщині та водолази з місцевої пошуково-рятувальної служби на воді. Обидві служби відпрацьовували спільні дії у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді. На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді. На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді. На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді. На бердичівській Гнилоп’яті рятували чоловіка. У ході спільних навчань відділу ДСНС та рятувальників на воді.

Правила безпеки на воді залишаються тим непорушним, що їх дотримання продовжують вимагати рятувальники, та тим, чим так часто нехтують відпочиваючі: вже з початку цього року, інформують «надзвичайники», у водоймах області загинуло 12 осіб.

Так само, як і з умовними, розповідають рятувальники, вони діють і зі справжніми постраждалими на воді. Після допомоги, відзначають, незмінно слідує роз’яснювальна робота. Під час відпрацювання знайшли час і для спілкування з відпочиваючими: роздали експрес-інформацію з правилами безпеки перебування на водоймах. Їхні служби забезпечені усім необхідним для оперативної допомоги, зауважують рятувальники, справа – за самими людьми: якби ж то освіченість і слідування елементарним нормам поведінки завжди брали верх над невіглаством…

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0