Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На Бердичівщині відзначили День волонтера і День ЗС України

Time Додано: середа, 06 груд. 2017, 17:29 ( 7 дн. назад )

Вшануванням загиблих Героїв, відзначенням і нагородженням волонтерів та військовослужбовців, презентацією книг наших земляків та змістовним концертом відзначили на Бердичівщині День волонтера і День Збройних Сил України.

На Бердичівщині відзначили День волонтера і День ЗС України На Бердичівщині відзначили День волонтера і День ЗС України На Бердичівщині відзначили День волонтера і День ЗС України На Бердичівщині відзначили День волонтера і День ЗС України На Бердичівщині відзначили День волонтера і День ЗС України

Ангелами добра, мирними воїнами світла називають сьогодні волонтерів. Із початку бойових дій на сході країни – вони завжди у строю, у дорозі, поспішають на допомогу військовим. Грамотами Бердичівської районної ради та райдержадміністрації відзначено Сергія Адам’яка, Ірину Піскун, Оксану Заводяну, Надію Мостову, Тетяну Примак, Катерину Закревську, Ніну Семенюк, Валентину Багрій, Ірину Іщук та багатьох інших жінок і чоловіків, хто збирає і везе допомогу на передову, хто шиє валянки і теплі рукавички, робить все для спільної перемоги.

Грамотою Верховної Ради «За заслуги перед українським народом» відзначили волонтера, голову Самооборони Сергія Адам’яка. Присутнім на заході Захисникам Вітчизни вручили обереги від майстрині Ольги Мельник; квіти, низький уклін, вічна вдячність і шана – батькам загиблих Героїв.

В рамках заходу презентували присутнім нові книги наших земляків. «Вони лишили світ безсмертний і терпкий» - книга краєзнавця Мілади Мартинюк про загиблих наших земляків. Розповідь про кожного Сина Бердичівщини слухали стоячи. Пом’янули хвилиною мовчання і волонтера Ігоря Ковальчука, який 1 грудня помер від важкої хвороби. Мілада Мартинюк, презентуючи книгу, розповіла історію її написання.

Офіційно війни немає, але вона триває... Незалежно від того, як її називають... "Нікому не кажіть: війни нема... Вона, немов фугас, висить на нервах..." - ці та інші слова нашого земляка, поета Михайла Пасічника лягли в основу буктрейлера на книгу "То - біла гарячка Росії". Узявши за зброю слово, з-під пера поета з'явилось понад 500 віршів, що майже документально відтворюють події на фронтовому Донбасі. Так, спочатку народилась "То - біла гарячка Росії", а потім - "Двовійна" - книга-документ, книга-спротив, книга-звинувачення, книга-вирок.

Репортаж Олени Лук'янюк

Chatbubbles Коментарів: 0