Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На Бердичівщині відзначили День незалежності та свято урожаю

Time Додано: неділя, 23 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У селі Скраглівка Бердичівського району відзначили одразу два свята — День незалежності України та обжинки, або День останнього снопа. Почесними гостями святкування були представники районної адміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств та передовики праці. У вітальній промові голова районної державної адміністрації Леонід Бакановський зазначив, що серед інших днів, День незалежності для українців найособливіший. А найкращими подарунками до повноліття України є плоди з її землі.

На Бердичівщині відзначили День незалежності та свято урожаю

Леонід Бакановський, голова Бердичівської районної адміністрації: «Ми можемо чесно глянути в очі нашій неньці України. Від імені усього Бердичівського району привітати рідну матір із Днем народження»

Свято стало гарною нагодою для підведення підсумків роботи районних сільськогосподарських підприємств. Найкращих працівників та керівників нагородили почесними грамотами. Як запевнив голова районної ради Юрій Михальчук, влада і надалі намагатиметься робити так, аби Бердичівщина за зібраним урожаєм постійно посідала місце у трійці лідерів серед інших районів Житомирської області.

Юрій Михальчук: «На сьогодні зібрано 67 тисяч тонн ранніх зернових, що на 7 тисяч тонн більше, ніж у минулому році. Звичайно, це результати використання нових технологій в сільському господарстві. Я думаю, що незабаром буде і той результат, якого ми завжди прагнули — збирати по району 100 тисяч тонн зерна.»

Святковий концерт сповна продемонстрував, наскільки Бердичівська земля багата на співочі й танцювальні таланти, а українська історія — на величні постаті. Шевченковими словами та щирою й ніжною українською піснею артисти виказали Батьківщині усю свою любов, донесли до людських сердець, що незалежність, яку з давніх-давен виборювали діди та прадіди, принесе державі процвітання та достаток.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «Вісімнадцять років незалежності сплило як один. І з кожним роком ця дата вселяє надії в серця нашого народу, щоб наша країна була самодостатня європейська держава.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0