Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На Бердичівщині відбувся обласний турнір з міні-футболу

Time Додано: неділя, 12 квіт. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

У районі тривають спортивні заходи, присвячені 70-річчю утворення Бердичівщини. На гришковецьому майданчику голова районної ради Юрій Михальчук привітав учасників обласного турніру з міні-футболу. Позмагатися за головний приз ігор виявили бажання команди Андрушівськго, Ружинського, Чуднівського, Любарського районів. Кольори Бердичівського району захищав гришковецький «Буревісник».

На Бердичівщині відбувся обласний турнір з міні-футболу

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «Я думаю, що боротьба буде серйозною. Погода сприяє, настрій у командах бойовий, призи та нагороди готові... Залишається лише вибороти їх. Думаю, що футболісти прикладуть для цього максимум зусиль.»

Першими між собою зустрілися господарі турніру та футболісти з Ружина. Вже з перших секунд матчу стало зрозуміло, що в особі ружинців «Буревісник» отримав потужного суперника. І хоча гравці останнього твердо заволоділи ініціативою, найменша похибка з їхнього боку погрожувала перетворитися на пропущений м’яч. Для того, щоб виграти, гришківчани мали усі підстави: вони доволі рідко помилялись у передачах, мали надійного голкіпера та швидких і технічних польових гравців. Але перший гол святкували не вони — та сама похибка дала про себе знати. Щодо до гостей, то забитий м’яч став для них початком зворотного відліку. «Буревісник», який тільки додав у грі, почав жорстко розраховуватися із суперником. М’ячі у ворота ружинського голкіпера влітали із завидною періодичністю. Ця зустріч стала бенефісом нашого Володимира Креденцера. Із семи забитих «Буревісником» голів шість — на його рахунку.

Володимир Креденцер, гравець команди «Буревісник»: «Гра була важкою, але ми вже встигли звикнути до цього майданчика. Команда суперників була сильною, та ми, звичайно, виграли. Дякую усім командам за те, що сюди приїхали, виявивши тим самим повагу до нас.»

7:2 — такий результат зустрічі між командами Бердичівського та Ружинського районів. На думку голови Ружинської районної ради, який приїхав до Гришковець, щоб повболівати за своїх, прикрість від поразки не надто велика. Головне те, що між районами існують дружні стосунки, і їхній приїзд на турнір є тому свідченням.

Валентин Саківський, голова Ружинської районної ради: «Ми слідуємо тим самим традиціям, що сповідуються у Бердичеві: повноцінне життя існує тільки тоді, коли людина займається не тільки виробництвом і дбає про власний добробут. Потрібно налагодити відповідний досуг, а спорт у цьому провідний вид... Ми неодмінно приїдемо до вас у гості на святкування 70-річчя утворення району і будемо підтримувати належні зв’язки.»

Далі була перемога команди з Любарського району над футболістами з Чуднівщини та ще ряд захоплюючих зустрічей. Турнір, на думку організаторів та вболівальників, вийшов дійсно цікавим. Особливо приємним для них стало те, що Кубок переможця та золоті медалі у ньому здобули наші земляки — гришковецькі «буревісники».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0