Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На Бердичівщині стартував місячник оборонно-масової роботи

Time Додано: понеділок, 08 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Незабаром виповниться 19 років з того часу, як збройні сили України заступили на охорону суверенітету й територіальної цілісності незалежної української держави. Традиційно даті утворення збройних сил присвячені місячники оборонно-масової роботи. Черговий такий місячник стартував на території 26-ї Бердичівської артилерійської бригади. І його частина зокрема, й українська армія взагалі надійно стоять на варті спокою українців, запевнив присутніх на відкритті командир бригади В’ячеслав Горбильов, більш того, наголосив, військові живуть з українським народом одним життям, ділячи його проблеми.

На Бердичівщині стартував місячник оборонно-масової роботи

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: “26-та Бердичівська артилерійська бригада справедливо відноситься до кращих частин сухопутних військ країни. Нам є чим пишатися, нам є що вам показати. Сподіваюся, що молодь Бердичівщини зробить правильні висновки після нашої зустрічі і прийде найближчим часом до лав ЗСУ...”

На думку Івана Демуся, цей захід стане важливим етапом з героїко-патріотичного виховання у житті бердичівської молоді. У цьому чималу роль заступник Бердичівського міського голови відводить тісній співпраці міської влади з військовими, ветеранами, товариством сприяння обороні України.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Ми бережемо святу пам’ять про перемогу у Великій Вітчизняній війні. Ми вдячні героям цієї перемоги і гордимося тим, що на території Бердичева дислокується один із найкращих підрозділів ЗСУ — 26-та артбригада. Ми пишаємося нашою молоддю, вона дійсно заслуговує на похвалу.”

Олександр Дячук, заст. голови Житомирської обласної організації ТСОУ: “Даний місячник відбувається у всіх первинних організаціях ТСОУ. На сьогоднішній день майже у всіх районних центрах відбулося урочисте його відкриття. У вас є нагода побачити, як живуть солдати, як вдосконалюють вони свою майстерність.”

З надією дивляться на сучасну молодь виступаючі. Без певних навичок і вмінь, кажуть, тим не оволодіти усіма тонкощами професії захисника Вітчизни. Цим юнакам і дівчатам, говорять, пощастило у рази більше, ніж їхнім одноліткам з інших міст: секретами несіння служби з ними ділитимуться офіцери й солдати однієї з найкращих військових частин України. А служба військова — це не лише урочисті марші на плацу, але й життя у казармі, харчування у солдатській їдальні, зустріч із рідними на контрольно-пропускному пункті та ще багато-багато іншого. Як і чим живуть у 26-й бригаді, розповіли артилеристи школярам. Серед іншого учні дізналися про історію створення частини, у що одягаються військові, яка техніка стоїть у них на озброєнні. Місячник буде змістовним та насиченим, обіцяють організатори: на школярів чекають змагання з військово-прикладних видів спорту, буде проведено огляд-конкурс з героїко-патріотичного виховання. Молодь візьме участь у Тижні призовника, позмагається у влучності під час стрільби із пневматичної гвинтівки. Окрім того, юні мешканці міста й району відвідають Музей історії м. Бердичева та ознайомляться з роботою місцевого спортивно-технічного клубу ТСОУ. А ще будуть пісенні конкурси, конкурси на на написання тематичних творів, зустрічі з ветеранами війни, військової служби та праці.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0