Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На Бердичівщині стартував місячник оборонно-масової роботи

Time Додано: понеділок, 08 лист. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Незабаром виповниться 19 років з того часу, як збройні сили України заступили на охорону суверенітету й територіальної цілісності незалежної української держави. Традиційно даті утворення збройних сил присвячені місячники оборонно-масової роботи. Черговий такий місячник стартував на території 26-ї Бердичівської артилерійської бригади. І його частина зокрема, й українська армія взагалі надійно стоять на варті спокою українців, запевнив присутніх на відкритті командир бригади В’ячеслав Горбильов, більш того, наголосив, військові живуть з українським народом одним життям, ділячи його проблеми.

На Бердичівщині стартував місячник оборонно-масової роботи

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: “26-та Бердичівська артилерійська бригада справедливо відноситься до кращих частин сухопутних військ країни. Нам є чим пишатися, нам є що вам показати. Сподіваюся, що молодь Бердичівщини зробить правильні висновки після нашої зустрічі і прийде найближчим часом до лав ЗСУ...”

На думку Івана Демуся, цей захід стане важливим етапом з героїко-патріотичного виховання у житті бердичівської молоді. У цьому чималу роль заступник Бердичівського міського голови відводить тісній співпраці міської влади з військовими, ветеранами, товариством сприяння обороні України.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Ми бережемо святу пам’ять про перемогу у Великій Вітчизняній війні. Ми вдячні героям цієї перемоги і гордимося тим, що на території Бердичева дислокується один із найкращих підрозділів ЗСУ — 26-та артбригада. Ми пишаємося нашою молоддю, вона дійсно заслуговує на похвалу.”

Олександр Дячук, заст. голови Житомирської обласної організації ТСОУ: “Даний місячник відбувається у всіх первинних організаціях ТСОУ. На сьогоднішній день майже у всіх районних центрах відбулося урочисте його відкриття. У вас є нагода побачити, як живуть солдати, як вдосконалюють вони свою майстерність.”

З надією дивляться на сучасну молодь виступаючі. Без певних навичок і вмінь, кажуть, тим не оволодіти усіма тонкощами професії захисника Вітчизни. Цим юнакам і дівчатам, говорять, пощастило у рази більше, ніж їхнім одноліткам з інших міст: секретами несіння служби з ними ділитимуться офіцери й солдати однієї з найкращих військових частин України. А служба військова — це не лише урочисті марші на плацу, але й життя у казармі, харчування у солдатській їдальні, зустріч із рідними на контрольно-пропускному пункті та ще багато-багато іншого. Як і чим живуть у 26-й бригаді, розповіли артилеристи школярам. Серед іншого учні дізналися про історію створення частини, у що одягаються військові, яка техніка стоїть у них на озброєнні. Місячник буде змістовним та насиченим, обіцяють організатори: на школярів чекають змагання з військово-прикладних видів спорту, буде проведено огляд-конкурс з героїко-патріотичного виховання. Молодь візьме участь у Тижні призовника, позмагається у влучності під час стрільби із пневматичної гвинтівки. Окрім того, юні мешканці міста й району відвідають Музей історії м. Бердичева та ознайомляться з роботою місцевого спортивно-технічного клубу ТСОУ. А ще будуть пісенні конкурси, конкурси на на написання тематичних творів, зустрічі з ветеранами війни, військової служби та праці.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0