Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На базі бердичівського ПТУ № 4 відкрито навчально-практичний центр з професій електротехнічного напряму

Time Додано: неділя, 23 груд. 2018, 14:41 ( 6 міс. назад )

Віднині на базі бердичівського ПТУ № 4 діятиме навчально-практичний центр з професій електротехнічного напряму. Його поява обумовлена реалізацією однієї з державних програм та наказом Міносвіти про створення навчально-практичних центрів з гостродефіцитних професій, розповіли на відкритті, тож держава подбала і про кошти, на які обладнали центр, а це – 630,0 тис. грн.

На базі бердичівського ПТУ № 4 відкрито навчально-практичний центр з професій електротехнічного напряму

Розташується він у двох кабінетах закладу: в одному майбутні фахівці освоюватимуть теорію, в іншому все обладнано для практичної підготовки. У цьому, до речі, є особлива відмінність профтехосвіти, звертають увагу в училищі: жоден інший навчальний заклад не дає подібних практичних навичок.

Клас практичної підготовки вони обладнали, згідно усіх кваліфікаційних характеристик та навчальних програм, розповідають у центрі. Тутешня «начинка» й справді виглядає доволі солідно: на робочих місцях – від реле часу, таймерів, світильників й решти того, що являє собою апаратуру керування зовнішнім та внутрішнім освітленням, до новітніх приладів для вимірювання електричних кіл та механізмів. Тут само викладені дрилі, перфоратори, електроножиці, коронки для свердління. Окремо представлені засоби індивідуального захисту та фірмова валізка електромонтера з усім необхідним. До слова, якщо гроші на придбання вмісту центру надала держава, то ремонт кабінетів, а також весь монтаж та пускові роботи виконали самі учні ПТУ разом із майстрами виробничого навчання.

На сьогодні подібних центрів в Україні створено близько 50, інформувала на відкритті начальниця відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Житомирської ОДА Наталія Осипович. Житомирщині, продовжила, наразі дісталися напрями монтажників-сантехніків, електрозварювальників, у Бердичеві ось – напрям електротехнічний.

Понад 20,0 тис. випускників вийшли зі стін ПТУ № 4 за роки існування, нагадав присутнім радник Бердичівського міського голови, депутат міської ради Василь Толочко. Змінювалися назви закладу, зауважив, незмінним залишалося одне: якісна підготовка представників робітничих професій.

ПТУ № 4 традиційно являло собою базу, з якої до них – на завод «Прогрес» – приходили кваліфіковані робітники, констатує начальник відділу кадрів підприємства Володимир Кульчицький, більше 60 % заводчан – представників різних посад – то випускники цього закладу.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0