Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На базі бердичівського осередку Товариства сприяння обороні України відбувся обласний семінар

Time Додано: п'ятниця, 10 вер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Бердичів знову зібрав представників Товариства сприяння обороні України зі всієї Житомирщини. З настанням осені товариство вступило у фазу проведення загальних зборів первинних організацій, тож цього разу на обласному семінарі голови районних та міськрайонних осередків ТСОУ з’ясовували, коли і яким чином проводити збори, як зробити так, аби зібрання ці не перетворилися на щось нудне і “для галочки”. Учасників семінару привітав заступник Бердичівського міського голови Іван Демусь. Уявити, що у Бердичеві осередок ТСОУ існує сам по собі, неможливо, говорить він: практично все, що проводить Олександр Федорчук, не обходиться без участі та сприяння органів влади і навпаки — мало не в усіх загальноміських заходах беруть участь представники міськрайонного осередку ТСОУ.

На базі бердичівського осередку Товариства сприяння обороні України відбувся обласний семінар

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Місто Бердичів живе єдиним життям: хто б під яким підпорядкуванням не знаходився, у нас є єдиний стрижень і ідея — це Бердичів. Хочу подякувати О. В. Федорчуку і усьому бердичівському підрозділу ТСОУ. Ви зберігаєте живий дух ДОСААФ, дух активної, живої організації, що діє на користь людей.”

Головне в їхній роботі — військово-патріотичне виховання молоді. А значить меж для удосконалень не існує, а значить потрібно удосконалюватися. І керівник обласної організації Михайло Ніколусь, і його заступник Олександр Дячук закликали учасників семінару щільніше працювати з первинними організаціями, адже роботи у тих вистачає. Не слід також відтягувати зі складанням плану роботи на наступний рік.

Олександр Дячук, заст. голови Житомирської обласної організації ТСОУ: “Члени наших первинних організацій — це, як правило, учні та студенти навчальних закладів. Молодші стають старшими і вступають до ТСОУ. На загальних зборах приймають програму дій на наступний рік, завершують план роботи. Окрім того, на них вирішуються питання щодо використання членських внесків. Вони збираються у первинних організаціях і використовуються на цілі цих організацій.”

Згідно змін до статуту, інформує Олександр Дячук, не у всіх організаціях проводитимуться загальні збори — в деяких відбудуться збори виборчі: на них обиратимуть голову, членів комітету та ревізійної комісії.

Олександр Дячук, заст. голови Житомирської обласної організації ТСОУ: “Як пройдуть загальні збори залежить, у першу чергу, від голів райміських організацій ТСОУ, від їхньої співпраці з органами місцевого самоврядування, з відділами та управліннями освіти й науки, із громадськими організаціями, що зацікавлені у діяльності ТСОУ.”

Після завершення семінару його учасники отримали змогу на власні очі побачити, як саме мають проводитися загальні збори. На прикладі однієї з кращих первинних організацій Бердичева — загальноосвітньої школи № 12.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0