Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На базі АТП-11837 створили станцію діагностики автомобілів

Time Додано: вівторок, 22 груд. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

У Бердичеві відкрилося нове підприємство з діагностики автомобілів “Спецтехогляд”. Червону стрічку урочисто перерізали власник Олександр Ревега та міський голова Василь Мазур. На станції перевірятимуться як особисті автомобілі громадян, так і транспортні засоби загального користування, розповідає директор підприємства Петро Чабан.

На базі АТП-11837 створили станцію діагностики автомобілів

Петро Чабан, директор ПП “Спецтехогляд”: «Створена вона на базі АТП. Це, мабуть, символічно, оскільки безпека перевезення пасажирів для нашого власника та для керівництва автопарку — головне питання. Тому тут і створено підприємство для перевірки технічного стану автомобілів.»

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 2008 року перевірка транспортних засобів при державному технічному огляді повинна здійснюватись на високому рівні. Новостворена станція діагностики автомобілів відповідає усім необхідним умовам, запевняє директор підприємства.

Петро Чабан, директор ПП “Спецтехогляд” : «Діагностичний центр має у своєму розпорядженні найновішу діагностичну лінію “Euro-System” виробництва німецької фірми “МАХА”. Така організація, як наша, може перевіряти транспортні засоби усіх категорій: від найменших автомобілів до найбільших.»

Про діагностичну станцію автомобілів такого масштабу бердичівляни та мешканці району могли лише мріяти, каже міський голова. Відкриття цього підприємства є лише початком у відродженні автопарку, наголосив Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Сьогодні відроджується колишній автопарк і йде комплексний підхід до усіх процесів, що там відбуваються. Діагностичний центр — це один із етапів. Наступним буде мийка, обладнана найсучаснішими приладами, а також відбувається потужна реконструкція системи опалення.»

На підприємстві працює чотири спеціалісти. Якщо буде потрібно, кажуть керівники, буде запущено ще одну лінію діагностики, що заздалегідь підготовлена до роботи.

У місті разом із “Спецтехоглядом” діє три підприємства з діагностики транспортних засобів. Конкуренція є, кажуть їхні власники, але здорова. Керівники допомагають один одному, діляться інформацією та обмінюються досвідом. Вони вважають: саме так повинні співіснувати на ринку праці підприємства, що працюють в одній галузі.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0