Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На базі АТП-11837 створили станцію діагностики автомобілів

Time Додано: вівторок, 22 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У Бердичеві відкрилося нове підприємство з діагностики автомобілів “Спецтехогляд”. Червону стрічку урочисто перерізали власник Олександр Ревега та міський голова Василь Мазур. На станції перевірятимуться як особисті автомобілі громадян, так і транспортні засоби загального користування, розповідає директор підприємства Петро Чабан.

На базі АТП-11837 створили станцію діагностики автомобілів

Петро Чабан, директор ПП “Спецтехогляд”: «Створена вона на базі АТП. Це, мабуть, символічно, оскільки безпека перевезення пасажирів для нашого власника та для керівництва автопарку — головне питання. Тому тут і створено підприємство для перевірки технічного стану автомобілів.»

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 2008 року перевірка транспортних засобів при державному технічному огляді повинна здійснюватись на високому рівні. Новостворена станція діагностики автомобілів відповідає усім необхідним умовам, запевняє директор підприємства.

Петро Чабан, директор ПП “Спецтехогляд” : «Діагностичний центр має у своєму розпорядженні найновішу діагностичну лінію “Euro-System” виробництва німецької фірми “МАХА”. Така організація, як наша, може перевіряти транспортні засоби усіх категорій: від найменших автомобілів до найбільших.»

Про діагностичну станцію автомобілів такого масштабу бердичівляни та мешканці району могли лише мріяти, каже міський голова. Відкриття цього підприємства є лише початком у відродженні автопарку, наголосив Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Сьогодні відроджується колишній автопарк і йде комплексний підхід до усіх процесів, що там відбуваються. Діагностичний центр — це один із етапів. Наступним буде мийка, обладнана найсучаснішими приладами, а також відбувається потужна реконструкція системи опалення.»

На підприємстві працює чотири спеціалісти. Якщо буде потрібно, кажуть керівники, буде запущено ще одну лінію діагностики, що заздалегідь підготовлена до роботи.

У місті разом із “Спецтехоглядом” діє три підприємства з діагностики транспортних засобів. Конкуренція є, кажуть їхні власники, але здорова. Керівники допомагають один одному, діляться інформацією та обмінюються досвідом. Вони вважають: саме так повинні співіснувати на ринку праці підприємства, що працюють в одній галузі.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0