Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На базарі роздавали цуценят

Time Додано: субота, 22 серп. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Біля центрального ринку роздавали друзів. Можна було взяти з бантиком і без нього, чорного чи коричневого, пухнастого або короткошерстого. Благодійну акцію влаштували члени Товариства захисту тварин, прагнучи в такий спосіб привернути увагу громадськості до проблеми безпритульних чотириногих.

На базарі роздавали цуценят

Козакова Ольга, член Товариства захисту тварин: “Такі акції ми плануємо організовувати декілька разів на місяць. Мета — щоб на вулицях нашого міста зменшилась кількість безпритульних тварин, щоб вони знайшли собі домівку, і звичайно, наша любов до них”.

Питання бездомних тварин у Бердичеві вирішували по-різному: відстрілювали та відловлювали, залучали для цієї мети відповідні організації з інших міст, створили притулок у центрі “Айболит”. Цього року захисники чотириногих та ветеринари стали діяти по-іншому.

Сергій Орлюк, директор центру ветеринарної медицини “Айболит”: “В этом году мы немножко пошли другим путем, мы пригласили общество защиты животных, чтоб они приводили к нам бездомных животных в нашу клинику, в наш питомник, там они концентрировались, а в дальнейшем пробовать реализовать их людям и искать для них хозяев”.

Кошики та коробки з цуценятами і кошенятами на деякий час привертали увагу бердичівлян. Реакція була різною. Хтось, глянувши на пухнасті комочки, відходив убік зі словами: “самим нема що їсти” або “порозводилось цих безпритульних!”. А хтось розчулено спостерігав за чотириногими малюками і хотів би їх узяти, та нема куди.

Яна: “Спасибо, у меня уже есть одна. Я бы взяла, но меня мама вместе с собачкой выставит. - А котика? - Котика? Собачка с котиками не дружит”.

Проте для деяких бердичівлян наявність власних тварин удома не стала перепоною. І вони взяли собі хто котика, а хто собачку.

Неля: “У вас є дома собака, чи немає? - Є. - Ви ще одну вирішили взяти? - Ну і що? - А як ви будете їх тримати? Їх же годувати треба, доглядати за ними. Справитесь? - Справлюсь обов’язково. Якби не справилась, то не брала б”.

Андрій, Інна: “Ми йшли прогулювались і побачили, що тут роздають у добрі руки тварин. Вони в нас будуть дружити. Дивіться, в нас собачка любить котенят, і котик ще маленький, він не розуміє, значить, теж будуть дружити”.

Знайшлись і такі перехожі, в яких узагалі не було домашніх тварин. Для них акція стала справжнім подарунком. Де ще можна безкоштовно взяти здорову симпатичну тваринку, яка в майбутньому стане надійним другом і помічником.

Ніна: “Собі беру, бо в мене немає собачки, і я дуже хотіла. І треба, хай буде, спасти його. Що ж воно десь буде бігати”.

В ході благодійної акції з тридцяти принесених кошенят і цуценят роздали половину. Найбільшим попитом користувались тварини чоловічої статі, їх розібрали майже одразу. Якщо тваринка набридне або перестане подобатись, її можна повернути назад, пообіцяли у Товаристві. Тільки чи морально можна так вчити з тим, кого приручив?

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0