Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На автошляхах країни незаконно працюють “екологічні патрулі”

Time Додано: п'ятниця, 31 лип. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Департамент Державтоінспекції МВС України повідомляє: на автошляхах України, у тому числі і Житомирщини, незаконно працюють так звані “екологічні патрулі”. Їхні представники намагаються зупиняти автотранспорт та здійснювати платну перевірку рівня забруднюючих речовин у відпрацьованих газах автомобіля шляхом заміру рівню окису вуглецю. У ДАІ розповідають: так звані “екологи” працюють на приватних автівках, в одягу, що нагадує форму правоохоронців, мають при собі муляжі зброї, вимірювачі швидкості, жезли та диски з червоним світлоповертачем. Окрім цього, додають представники Державтоінспекції, члени таких патрулів попутньо намагаються реалізовувати такі звані “екологічні талони”. Зупинка на вимоги цих “стражів порядку”, підкреслюють у ДАІ, не є обов’язковою.

На автошляхах країни незаконно працюють “екологічні патрулі”

Зі слів начальника відділення ДАІ Бердичева та Бердичівського району Олександра Мельничука, на автошляхах Бердичівщини подібних випадків поки що зареєстровано не було. Та водії мають бути готовими до того, що їх намагатиметься зупинити подібний патруль.

Олександр Мельничук, начальник відділення ДАІ Бердичева та Бердичівського району: “Згідно п. 2.4 Правил Дорожнього руху, водій повинен зупинятися лише на вимогу працівника міліції. При цьому, у відповідності до п. 2.14 (в, г), водій має право знати причину зупинки, перевірки та огляду транспортного засобу, а також прізвище і посаду посадової особи, яка здійснює нагляд за дорожнім рухом, та вимагати від неї пред’явлення посвідчення її особи.”

Тих водіїв, які зіткнулися з фактами протиправних дій, Управління Державтоінспекції УМВС у Житомирській області просить одразу ж звертатися за телефонами “довіри” ДАІ 47-39-15 або ж 102.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0