Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На автошляхах країни незаконно працюють “екологічні патрулі”

Time Додано: п'ятниця, 31 лип. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Департамент Державтоінспекції МВС України повідомляє: на автошляхах України, у тому числі і Житомирщини, незаконно працюють так звані “екологічні патрулі”. Їхні представники намагаються зупиняти автотранспорт та здійснювати платну перевірку рівня забруднюючих речовин у відпрацьованих газах автомобіля шляхом заміру рівню окису вуглецю. У ДАІ розповідають: так звані “екологи” працюють на приватних автівках, в одягу, що нагадує форму правоохоронців, мають при собі муляжі зброї, вимірювачі швидкості, жезли та диски з червоним світлоповертачем. Окрім цього, додають представники Державтоінспекції, члени таких патрулів попутньо намагаються реалізовувати такі звані “екологічні талони”. Зупинка на вимоги цих “стражів порядку”, підкреслюють у ДАІ, не є обов’язковою.

На автошляхах країни незаконно працюють “екологічні патрулі”

Зі слів начальника відділення ДАІ Бердичева та Бердичівського району Олександра Мельничука, на автошляхах Бердичівщини подібних випадків поки що зареєстровано не було. Та водії мають бути готовими до того, що їх намагатиметься зупинити подібний патруль.

Олександр Мельничук, начальник відділення ДАІ Бердичева та Бердичівського району: “Згідно п. 2.4 Правил Дорожнього руху, водій повинен зупинятися лише на вимогу працівника міліції. При цьому, у відповідності до п. 2.14 (в, г), водій має право знати причину зупинки, перевірки та огляду транспортного засобу, а також прізвище і посаду посадової особи, яка здійснює нагляд за дорожнім рухом, та вимагати від неї пред’явлення посвідчення її особи.”

Тих водіїв, які зіткнулися з фактами протиправних дій, Управління Державтоінспекції УМВС у Житомирській області просить одразу ж звертатися за телефонами “довіри” ДАІ 47-39-15 або ж 102.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0