Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На 3-й матчевій зустрічі з боксу пам’яті М. Самойлова перемогли боксери Житомирщини

Time Додано: середа, 01 груд. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Бердичів знову охопили боксерські пристрасті. Третій рік поспіль справжнє свято для прихильників шкіряної рукавички дарував вихованець бердичівського боксу — майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України Володимир Матвійчук. Три роки тому він вирішив вшановувати пам’ять свого вчителя — відомого тренера Миколи Самойлова — проведенням боксерських поєдинків, участь в яких брали би як ті, хто вже встиг зарекомендувати себе на рингах України, Європи й світу, так і ще зовсім молоді, але талановиті боксери. Це, на думку Володимира, могло б слугувати виявом невеличкої частки великого почуття до Вчителя і Друга.

На 3-й матчевій зустрічі з боксу пам’яті М. Самойлова перемогли боксери Житомирщини

Володимир Матвійчук, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України з боксу: “М.М. Самойлов — це людина, якій я вдячний по життю. Він не лише вчив мене боксу, але й допомагав у всьому. Він навчав нас і спорту, і тому, як бути людьми. Навіть сьогодні я дуже часто користуюся його порадами.”

Третій рік поспіль Володимир умудряється паралельно готуватися до різного роду змагань і виступати в якості організатора матчевої боксерської зустрічі, присвяченої пам’яті свого тренера. В останньому йому традиційно допомагають місто в особі міського голови Василя Мазура та боксерського клубу “Крос”, область в особі управління у справах сім’ї, молоді й спорту, приватні підприємці, очолювані Юрієм Антиповим, обласне відділення НОК України, місцеві ЗМІ. Усі погоджуються в одному: вже із самого початку матчеві зустрічі, ідейним натхненником яких виступив Володимир Матвійчук, перетворилися на свято Боксу, Пам’яті й Спорту.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Кожен тренер мріє, про те, аби учні продовжили його справу. Це для нього — найвища нагорода. Якщо ж учні, окрім вищезгаданого, ще й поважають тренера, то це є надзвичайно приємно. І приємно, що саме так є у Бердичеві.”

Віталій Левковський, вик. директор Житомирського обласного відділення НОК України: “... Микола Самойлов був справжньою Людиною, Тренером, Педагогом, Організатором. Завдяки йому Бердичів охопив справжній боксерський бум. Микола Миколайович мав прекрасних учнів, і сьогодні, коли його,на превеликий жаль, вже немає з нами, він продовжується у них.”

Свого часу знайомство з Володимиром Матвійчуком, певною мірою, перевернуло світогляд Юрія Антипова. Той не приховує, що був вражений ставленням спортсмена до свого вчителя.

Юрій Антипов, генеральний спонсор змагань: “Несмотря на трудности, мы с Володей поставили для себя цель — чтить и помнить человека, который очень много сделал для Бердичева. Спорт — это то, что дает человеку силы выполнить задуманное. В этот день я хотел бы, чтоб каждый вспомнил и почтил своего учителя, который научил азам жизни.”

Цьогоріч у суперники представникам Житомирщини Володимир Матвійчук обрав боксерів з Дніпропетровської області. Тренуючись у складі збірної України, Володимир нерідко зустрічався з наставником дніпропетровців, заслуженим тренером України Віталієм Дорофєєвим. Той не став відмовлятися від пропозиції приїхати до Бердичева і показати своїх хлопців. Подібні зустрічі лише позитивно впливають на розвиток вітчизняного боксу, переконаний Дорофєєв, на ньому спортсмени набираються цінного досвіду, вдосконалюючи при цьому свою техніку.

Віталій Дорофєєв, Заслужений тренер України: “Бердичевские боксеры всегда показывали хороший результат, хорошие традиции. У вас проводится турнир на призы Кличка, который дает толчок ребятам для выступлений на чемпионатах мира, Европы, Олимпийских играх. В своей команде мы собрали ребят молодых. Среди них, правда, есть и довольно известные фамилии. Но большинство мы привезли сюда для обстрела и хотим, чтобы они стаи хорошими спортсменами. Оценить нашего соперника можно одним словом — “сильный”. Что ж до результата, то бои покажут.”

Як йому вдалося успішно вирішувати усі організаційні моменти і показати при цьому чудовий бокс — для багатьох, напевне, так і залишилося загадкою. Один із найяскравіших поєдинків подарували глядачам Володимир Матвійчук і Сергій Романенко. Три раунди, які ні на мить не дозволяли відвести погляд від рингу... Не гіршими за цей двобій виявилися й решта дев’ять. На думку місцевих поціновувачів “джебів” і нокаутів, із вибором суперника Володимир не прогадав. Шість перемог відсвяткували у збірній Житомирщині, очолюваній тренером Ігорем Сікорським, у двох — наші земляки програли, ще дві закінчилися нічиєю. По завершенні кожного бою переможці та їхні суперники отримували медалі, подяки й цінні подарунки.

У тому, що наступного року бердичівляни знову стануть свідками яскравого спортивного дійства, ніхто з організаторів не сумнівається. Ці матчеві зустрічі, кажуть, дивним чином поєднують у собі спорт і духовність. А така суміш додасть довгих років життя будь-якому заходу.

Володимир Матвійчук, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України з боксу: “Я хочу подякувати кожному, хто взяв участь у підготовці до цієї зустрічі. У першу чергу, це міський голова Василь Мазур і генеральний спонсор Юрій Антипов. Вони вже третій рік підтримують мене, за що я їм дуже вдячний.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0