Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На 16-ту годину у Бердичеві проголосував 31% виборців

Time Додано: неділя, 31 жовт. 2010, 05:00 ( більше 7 року назад )

У Бердичеві обирають... Активність електорату по місту різна. Не спішать віддати свої голоси мешканці мікрорайону, що включає у себе частину Волочаївської, Н.-Іванівської, Граничну. У дільничній виборчій комісії розповідають: на 13-ту годину там проголосувало 25% виборців. Процес голосування проходить у рамках законодавства, мирно, без ексцесів.

На 16-ту годину у Бердичеві проголосував 31% виборців

Наталія Піщевська, голова ДВК № 20: “Вибори дільниця розпочала рівно о 8-й ранку. На 13-ту годину проголосували 376 виборців. Жодних непорозумінь протягом цього часу не було. Робота проходить нормально. Виїзна комісія відправилась до тих, хто не може пресуватися самостійно, таких людей у нас 18.”

О 7-й ранку зібралися усі члени сусідньої — 21-ї — дільниці, що розташувалась у міському Палаці культури. У присутності спостерігачів відкрили сейф з бюлетенями. Рівно о 8-й розпочалися вибори. Активність виборців, що мешкають на К. Лібкнехта та Богунській також на надто висока.

Павло Антощук, член ДВК № 21: “Значних проблем немає. Є, правда, деякі неточності у прізвищах. На 13-ту годину проголосували 470 чоловік — це 25% від загальної кількості виборців. Будемо сподіватися, що далі піде краще.”

Спокійно і без неприємних сюрпризів віддають голоси бердичівляни, які проживають на провулках й вулицях Чкалова й Шелушкова, провулку Станційному і частині Волочаївської. У тамтешній дільниці не пов’язують доволі низьку явку з переходом на зимній час. Сподіваються, під вечір процес піде жвавіше.

Бердичівляни — народ освічений, констатують у комісіях, пояснювати практично нікому нічого не потрібно. Питають в основному про неточності у прізвищах та адресах, але таке трапляється доволі рідко. Правда, траплялися такі, хто цікавився, за кого їм голосувати, але це виявилося єдиним, у чому члени ДВК зарадити не могли.

У цілому по Бердичеву дані на 16-ту годину свідчать про те, що до виборчих дільниць мешканці міста поки що йдуть неохоче.

Михайло Кравчук, голова Бердичівської міської виборчої комісії: “На 16-ту годину у Бердичеві проголосували 19 993 чол., тобто, 31,2% від загальної кількості виборців. Випадків значних порушень, які б могли вплинути на результати волевиявлення народу, зафіксовано не було... Звертаюсь до бердичівлян-виборців, які ще не віддали свій голос, до 22-ї години з’явитися на дільницях і проголосувати.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0