Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На 16-ту годину у Бердичеві проголосував 31% виборців

Time Додано: неділя, 31 жовт. 2010, 05:00 ( майже 8 років назад )

У Бердичеві обирають... Активність електорату по місту різна. Не спішать віддати свої голоси мешканці мікрорайону, що включає у себе частину Волочаївської, Н.-Іванівської, Граничну. У дільничній виборчій комісії розповідають: на 13-ту годину там проголосувало 25% виборців. Процес голосування проходить у рамках законодавства, мирно, без ексцесів.

На 16-ту годину у Бердичеві проголосував 31% виборців

Наталія Піщевська, голова ДВК № 20: “Вибори дільниця розпочала рівно о 8-й ранку. На 13-ту годину проголосували 376 виборців. Жодних непорозумінь протягом цього часу не було. Робота проходить нормально. Виїзна комісія відправилась до тих, хто не може пресуватися самостійно, таких людей у нас 18.”

О 7-й ранку зібралися усі члени сусідньої — 21-ї — дільниці, що розташувалась у міському Палаці культури. У присутності спостерігачів відкрили сейф з бюлетенями. Рівно о 8-й розпочалися вибори. Активність виборців, що мешкають на К. Лібкнехта та Богунській також на надто висока.

Павло Антощук, член ДВК № 21: “Значних проблем немає. Є, правда, деякі неточності у прізвищах. На 13-ту годину проголосували 470 чоловік — це 25% від загальної кількості виборців. Будемо сподіватися, що далі піде краще.”

Спокійно і без неприємних сюрпризів віддають голоси бердичівляни, які проживають на провулках й вулицях Чкалова й Шелушкова, провулку Станційному і частині Волочаївської. У тамтешній дільниці не пов’язують доволі низьку явку з переходом на зимній час. Сподіваються, під вечір процес піде жвавіше.

Бердичівляни — народ освічений, констатують у комісіях, пояснювати практично нікому нічого не потрібно. Питають в основному про неточності у прізвищах та адресах, але таке трапляється доволі рідко. Правда, траплялися такі, хто цікавився, за кого їм голосувати, але це виявилося єдиним, у чому члени ДВК зарадити не могли.

У цілому по Бердичеву дані на 16-ту годину свідчать про те, що до виборчих дільниць мешканці міста поки що йдуть неохоче.

Михайло Кравчук, голова Бердичівської міської виборчої комісії: “На 16-ту годину у Бердичеві проголосували 19 993 чол., тобто, 31,2% від загальної кількості виборців. Випадків значних порушень, які б могли вплинути на результати волевиявлення народу, зафіксовано не було... Звертаюсь до бердичівлян-виборців, які ще не віддали свій голос, до 22-ї години з’явитися на дільницях і проголосувати.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0