Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На 1-й сесії VI скликання бердичівські депутати обрали собі керівника, членів виконавчого комітету та заступників міського голови

Time Додано: четвер, 11 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Цими днями Бердичів вкотре довів: усі норми та правила, що діють у вітчизняному політикумі, тут не спрацьовують. Почалися докази

На 1-й сесії VI скликання бердичівські депутати обрали собі керівника, членів виконавчого комітету та заступників міського голови

з відсотка тих, хто проголосував за міського голову, продовжилися в одній з кімнат, де місцеві народні обранці таємно обирали секретаря міської ради. Усім роздали бюлетені: 49 депутатів, які з’явилися на сесію, а також міський голова мали визначитися з кандидатурою головного парламентарія Бердичева. У бюлетенях одне прізвище, що його запропонував Василь Мазур — Василя Толочка, секретаря Бердичівської міської ради минулої каденції, представника “ВО “Батьківщина”. Тривало голосування лічені хвилини. Його результати оголосив голова лічильної комісії депутат-“регіонал” Володимир Кирилюк.

Володимир Кирилюк, депутат Бердичівської міської ради: “Роздали 50 бюлетенів. Дійсними визнано усі 50, зіпсованих 0. “За” — 50 бюлетенів, “проти” — 0.”

Визначившись із кандидатурою секретаря міськради та виявивши при цьому небувалу для країни одностайність, бердичівські депутати затвердили склад та керівництво постійних депутатських комісій, після чого перейшли до тих, хто мав утворити кістяк команди міського голови — його заступників. Певну інтригу перед цим задав сам Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “На всіх нас чекає багато роботи і певні структурні й кадрові зміни. Я вже казав: посади у бердичівському самоврядуванні не закріплюються за особами назавжди і не передаються у спадок. Це — живий організм, що перебуває у постійному русі. Рух — це життя, а життя у Бердичеві має йти вперед — на благо міста й бердичівлян.”

Відтепер заступників у Василя Мазура не троє, а четверо — економічні питання курируватиме Таміла Павлішина, яка до цього очолювала управління комунальним майном. Тріо Пономарчук-Онофрійчук-Демусь залишається незмінним. Якщо останній, як і раніш, відповідатиме за гуманітарну сферу, то перші двоє поділять між собою сферу комунальну — подібним чином міський голова планує приділити їй особливу увагу. Ці зміни у виконавчому комітеті не останні, попередив Василь Мазур. Такі заходи, переконаний він, плюс оновлена міська рада дадуть обов’язково дадуть свої результати вже у найближчому майбутньому.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0