Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Мистецька перлина Бердичева”. Вдалий початок нового молодіжного конкурсу

Time Додано: четвер, 18 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Найталановитіша молодь міста намагалася здивувати глядачів та журі прекрасними голосами, запальними танцями та яскравими цирковими номерами на конкурсі “Мистецька перлина Бердичева”. Десять фіналістів, а переможець лише один. Ні хвилювання на обличчях конкурсантів, ні натяку на непідготовленість у номерах артистів ніхто не помітив. Лише посмішки та злагоджені рухи.

“Мистецька перлина Бердичева”. Вдалий початок нового молодіжного конкурсу

Крім конкурсантів на сцені виступали й інші таланти міста. Своїми художніми номерами артисти вітали глядачів з Днем закоханих. Це свято у Бердичеві відзначають не день і не два, кажуть організатори конкурсу. Його потрібно святкувати усе життя.

Тамара Ковалик, нач. відділу молодіжної та сімейної політики виконкому Бердичівської міської ради: «Приємно, що до заходу, який підготував Міський Палац культури, приєдналися студенти педагогічного, медичного, політехнічного коледжів та міського центру “Юність”. Вони також показали свої таланти, і від цього “Перлина тільки виграла”.»

З десяти фіналістів “перлини” п’ятеро демонстрували свій вокал. Співали не лише українською та російською мовами, а й англійською. Іноземні пісні користувалися у публіки особливим успіхом.

Затамувавши подих, глядачі спостерігали, як один із наймолодших учасників еквілібрист на котушках Максим Шуляк виконував складні акробатичні трюки. Те, що він був одягненим у костюм тигра, символа прийдешнього року, мабуть допомогло йому втриматися на циліндрах, кількість яких постійно зростала. Третє місце розділили між собою Максим Шуляк та гімнастки арт-студії “Ризома”. З невеликим відривом друге місце посіла танцювальна пара Анна Ейсмонт і Дмитро Матвійчук. Запальний танок та акробатику переміг вокал. Юлія Ричагова, студентка коледжу промисловості, економіки та права, завдяки ліричній пісні та ніжному голосу стала переможницею першого конкурсу “Мистецька перлина Бердичева.” вміння співати — не вершина її таланту, каже дівчина. Вокалу вона не приділяє багато часу.

Юлія Ричагова, переможниця конкурсу “Мистецька перлина Бердичева”: «Співом професійно я не займаюся. Починала, але це не дало ніяких результатів. І навчання багато часу забирає. А пісню англійську обрала, бо мені здається, що саме вона розкриває повноту голосу. Взагалі, цей конкурс допомагає людям розкритися, молодим талантам показати себе.»

Усі учасники “перлини” отримали пам’ятні дипломи та заохочувальні призи. Молодь Бердичева вкотре довела, що місто багате на обдарованих й талановитих дітей, зазначив у вітальному слові заступник міського голови Іван Демусь.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Думаю, що висловлю сподівання усіх присутніх у цій залі: прізвища конкурсантів, їхні обличчя ми не один раз побачимо на сцені Палацу культури та на інших сценах. Ми пишатимемося ними.»

До проведення конкурсу працівники Палацу культури готувалися ще з літа. Фінал вирішили приурочити до дня Валентина. На думку організаторів, він видався яскравим та незабутнім.

Валентина Бабич, зав. методичним відділом МПК ім. О. Шабельника: «Я думаю, що цей конкурс надзвичайно потрібен тому, що дає можливість реалізувати здібності і таланти молоді міста. У вересні ми проводили півфінал. Журі обрало десятку найкращих, які і змагалися за титул найталановитішого бердичівлянина. Подібні заходи ми проводитимемо і надалі. А цей, мені здається, вдався.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0