Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мирославська ЗОШ тепер має нове свято – День школи

Time Додано: п'ятниця, 18 лют. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

До численних традицій, що існують у Мирославській загальноосвітній школі, відтепер додасться ще одна: щороку 17-го лютого тут святкуватимуть День школи. День, якого немає у жодному календарі, але який живе і житиме у сотнях сердець – учнівських та вчительських. Дата для свята обрана не випадкова: 17-го лютого колектив школи завжди відзначав день народження колишнього директора закладу Олега Онишка.

Мирославська ЗОШ тепер має нове свято – День школи

Валерій Бабійчук, директор Мирославської школи ім. О.І. Онишка: “В минулому році, як ви всі знаєте, нашій школі було присвоєне звання Заслуженого вчителя України Олега Онишка. Ми вважаємо, що це свято треба відзначати не раз, а хоча б двічі на рік. Збиратися шкільною родиною, щоб відчути радість свята”.

Онишко та Мирославська школа – поняття нероздільні, говорили на заході. 33 роки Олег Іонович очолював цей храм науки, за його активної участі школа отримала нове приміщення, тут було обладнано комп’ютерний клас. Директор виховував сильні педагогічні кадри, які піднесли планку навчального закладу на високий рівень. Разом з чоловіком у школі працювала його дружина Євгенія, котра тепер перебуває на заслуженому відпочинку. А сімейну вчительську справу нині продовжує донька Зоя Хмельовська. З багатьма людьми, які творили історію Мирославської школи, свого часу стикався заступник голови Бердичівської районної ради Федір Колібаба. Скільки часу пройшло, каже посадовець, а школа продовжує залишати лише приємні враження.

Федір, Колібаба, заступник голови Бердичівської районної ради: “Я не був у цій школі років 7-8. Нині я вражений тим, як вона змінилась на краще. Сьогодні Мирославська школа стає у серйозному ряду флагманів науки не лише в районі та області, а й в державі”.

День школи – це свято для вчителів, учнів, випускників, батьків та друзів Мирославської школи. А ще, переконані гості, запровадження такого свята підкреслює важливість тієї ролі, що її відіграє школа в освітньому та культурному житті громади.

Людмила Колесник, заступник голови Бердичівської РДА: «Нещодавно я була на Дні школи в селі Маркуші, там його відзначали вже водинадцяте. Дуже приємно, що і Мирославська школа долучається до цієї прекрасної традиції. Це є колективною творчістю учнів, батьків, учителів. Це сплеск ідей, фантазії, творчості».

Також на святі поіменно згадали усіх вчителів-ветеранів, котрі працювали у закладі і дали путівку в життя десяткам лікарів, науковців, учителів, військовослужбовців, журналістів. Хтось із ветеранів має за плечима працю у кількох різних школах, а хтось – лише в одній – Мирославській, але до останньої усім їм завжди хочеться повертатись. Тому що вона має свої особливості.

Валентина Кроснік, вчителька-ветеран Мирославської школи ім. О.І. Онишка: “Тут не затримується той, хто не хоче працювати. Якщо ти випадкова людина і прийшов до школи на один рік, то наступний ти не почнеш. І не тому, що тебе звільнять, а тому, що сам підеш. Адже цей темп роботи може витримати не кожен. І друга особливість: якщо ти щось можеш, але не вмієш, тебе тут навчать і допоможуть так, що станеш нарівні з усіма”.

Таміла Довбищук нещодавно залишила вчительську роботу і стала сільським головою Мирославки. Тепер кожен візит до школи сповнює жінку почуттям хвилювання.

Таміла Довбищук, Мирославський сільський голова: “Лише два місяці відділяє мене від стін цієї школи, а, здається, я була тут так давно. Тут ніби все, як і раніше: щебече дітвора, заклопотані вчителі, а взагалі тут вже зовсім не так, як було раніше. Серце переповнене радістю і гордістю за учнівський та вчительський колективи, які сьогодні демонструють найкраще і найсвітліше”.

Те, що колись було закладено ветеранами, нині плекають і примножують інші вчителі, дев’ятеро з них є випускниками цієї школи. Так само, як їхні славетні попередники, вони сіють у душах молоді зерна розумного і доброго, і прагнуть, аби ті так само давали гарні плоди. А ще не втомлюються дякувати своїм наставникам, з якими завдяки новому святу будуть зустрічатися частіше.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0