Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах»

Time Додано: понеділок, 19 лют. 2018, 16:59 ( 10 міс. назад )

У бердичівській дитячій бібліотеці побував Микола Томенко: відомий політик, науковець, лідер громадського руху «Рідна країна» мав намір відзначити учасників ініційованого ним проекту «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах»

Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах» Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах» Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах» Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах» Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах»

Ситуація з потраплянням дітей під колеса автотранспорту в Україні критична, констатує пан Томенко, і тому під час щорічного планування «Рідною країною» власних проектів було вирішено звернути увагу українців – як малих, так і дорослих – на проблему безпеки дітей на дорогах. Представники руху кинули клич батькам, навчальним закладам та дитячим бібліотекам: було запропоновано усім бажаючим взяти участь у спеціальних уроках з Правил безпеки дорожнього руху та відреагувати на них власними тематичними малюнками. Участь у проекті взяло понад 6 тис. маленьких та юних українців, серед яких 32 учні з Бердичева, розповідає Микола Томенко. Робота нашої землячки, учениці 1-ї школи Оленки Скалозуб, до речі, увійшла до трійки кращих.

Серед призів, що ними «Рідна країна» заохотила усіх без виключення учасників проекту, були спеціальні флайтери – брелоки-«світлячки». Чіпляєш такий на рюкзак чи на одяг, і у темну пору добу стаєш помітним для водія на пристойній відстані. У Бердичеві презенти від Миколи Томенка отримали учні 10-го НВК Аліна Василюк, Назар Цимбалюк та Іван Олійник.

Зі слів Миколи Томенка, дбати про безпеку дітей на дорогах можна у різний спосіб – напрацьованого досвіду є чимало, але те, що це потрібно робити, – факт. Йому приємно мати у союзниках дитячі бібліотеки, тож книжки та щорічники у подарунок бердичівській дитячій книгозбірні виглядали цілком закономірними.

Спеціальними нагородами відзначили учасників конкурсу з Бердичева і керівники Житомирської обласної бібліотеки для дітей – директорка Людмила Михальчук та її заступниця Лариса Мозгова: подарункові набори разом зі «світлячками» від «Рідної країни» отримали учні 2-ї гімназії Юрій Михайлик та Інесса Петяк, а також учениця 5-ї школи Марія Ягущин.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0