Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах»

Time Додано: понеділок, 19 лют. 2018, 16:59 ( 7 міс. назад )

У бердичівській дитячій бібліотеці побував Микола Томенко: відомий політик, науковець, лідер громадського руху «Рідна країна» мав намір відзначити учасників ініційованого ним проекту «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах»

Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах» Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах» Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах» Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах» Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах»

Ситуація з потраплянням дітей під колеса автотранспорту в Україні критична, констатує пан Томенко, і тому під час щорічного планування «Рідною країною» власних проектів було вирішено звернути увагу українців – як малих, так і дорослих – на проблему безпеки дітей на дорогах. Представники руху кинули клич батькам, навчальним закладам та дитячим бібліотекам: було запропоновано усім бажаючим взяти участь у спеціальних уроках з Правил безпеки дорожнього руху та відреагувати на них власними тематичними малюнками. Участь у проекті взяло понад 6 тис. маленьких та юних українців, серед яких 32 учні з Бердичева, розповідає Микола Томенко. Робота нашої землячки, учениці 1-ї школи Оленки Скалозуб, до речі, увійшла до трійки кращих.

Серед призів, що ними «Рідна країна» заохотила усіх без виключення учасників проекту, були спеціальні флайтери – брелоки-«світлячки». Чіпляєш такий на рюкзак чи на одяг, і у темну пору добу стаєш помітним для водія на пристойній відстані. У Бердичеві презенти від Миколи Томенка отримали учні 10-го НВК Аліна Василюк, Назар Цимбалюк та Іван Олійник.

Зі слів Миколи Томенка, дбати про безпеку дітей на дорогах можна у різний спосіб – напрацьованого досвіду є чимало, але те, що це потрібно робити, – факт. Йому приємно мати у союзниках дитячі бібліотеки, тож книжки та щорічники у подарунок бердичівській дитячій книгозбірні виглядали цілком закономірними.

Спеціальними нагородами відзначили учасників конкурсу з Бердичева і керівники Житомирської обласної бібліотеки для дітей – директорка Людмила Михальчук та її заступниця Лариса Мозгова: подарункові набори разом зі «світлячками» від «Рідної країни» отримали учні 2-ї гімназії Юрій Михайлик та Інесса Петяк, а також учениця 5-ї школи Марія Ягущин.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0