Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах»

Time Додано: понеділок, 19 лют. 2018, 16:59 ( 4 міс. назад )

У бердичівській дитячій бібліотеці побував Микола Томенко: відомий політик, науковець, лідер громадського руху «Рідна країна» мав намір відзначити учасників ініційованого ним проекту «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах»

Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах» Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах» Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах» Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах» Микола Томенко у Бердичеві відзначив учасників акції «Рідна країна – безпечна країна. Як треба поводитися на дорогах»

Ситуація з потраплянням дітей під колеса автотранспорту в Україні критична, констатує пан Томенко, і тому під час щорічного планування «Рідною країною» власних проектів було вирішено звернути увагу українців – як малих, так і дорослих – на проблему безпеки дітей на дорогах. Представники руху кинули клич батькам, навчальним закладам та дитячим бібліотекам: було запропоновано усім бажаючим взяти участь у спеціальних уроках з Правил безпеки дорожнього руху та відреагувати на них власними тематичними малюнками. Участь у проекті взяло понад 6 тис. маленьких та юних українців, серед яких 32 учні з Бердичева, розповідає Микола Томенко. Робота нашої землячки, учениці 1-ї школи Оленки Скалозуб, до речі, увійшла до трійки кращих.

Серед призів, що ними «Рідна країна» заохотила усіх без виключення учасників проекту, були спеціальні флайтери – брелоки-«світлячки». Чіпляєш такий на рюкзак чи на одяг, і у темну пору добу стаєш помітним для водія на пристойній відстані. У Бердичеві презенти від Миколи Томенка отримали учні 10-го НВК Аліна Василюк, Назар Цимбалюк та Іван Олійник.

Зі слів Миколи Томенка, дбати про безпеку дітей на дорогах можна у різний спосіб – напрацьованого досвіду є чимало, але те, що це потрібно робити, – факт. Йому приємно мати у союзниках дитячі бібліотеки, тож книжки та щорічники у подарунок бердичівській дитячій книгозбірні виглядали цілком закономірними.

Спеціальними нагородами відзначили учасників конкурсу з Бердичева і керівники Житомирської обласної бібліотеки для дітей – директорка Людмила Михальчук та її заступниця Лариса Мозгова: подарункові набори разом зі «світлячками» від «Рідної країни» отримали учні 2-ї гімназії Юрій Михайлик та Інесса Петяк, а також учениця 5-ї школи Марія Ягущин.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0