Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Музична школа попрощалась із півсотнею випускників

Time Додано: понеділок, 31 трав. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

У міському Палаці культури знову аншлаг. Не так давно тут вшановували усіх бердичівських випускників, а нині грона похвали збирають найстарші учні музичної школи. За 65 років існування закладу їх було понад чотири тисячі, цього року їх 47, в половини - свідоцтва з відзнакою. Такий результат очікуваний і закономірний, вважають у школі, тому що учні тут найталановитіші, а педагоги — найкращі.

Музична школа попрощалась із півсотнею випускників

Інна Писаревич, заст. директора Бердичівської музичної школи: “Мы гордимся своими детьми. Очень многие из них будут поступать дальше и свяжут свою жизнь с музыкой. Преподаватели в высших учебных заведениях ими как правило довольны. Мы тоже рады, что поставляем вузам такие кадры. Это все работа наших преподавателей. У нас прекрасный коллектив с высоким профессионализмом и хорошими характерами, учителя хорошо чувствуют детей и умеют научить».

Чому прийшов у музичну школу і чим вона запам’яталась? Даючи відповідь на це питання, випускники поверталися на сім років у минуле, згадували себе маленьких, свої перші враження і розуміли, що далі без музики жити не зможуть.

Росіна Періна, випускниця Бердичівської музичної школи: “Мене мама завела, щоб я вчилася грати на фортепіано. У мене багато родичів та друзів володіють цим інструментом. Мені дуже подобалось вчитися. Але в четвертому класі чогось стало важко, проте все пройшло і я гарно закінчила школу”.

Яна Сорочинська, випускниця Бердичівської музичної школи: “Коли вперше побачила вчительку, я дуже здивувалась: як я тут зможу вчитися. Було навіть страшно, думала, що ніколи не навчусь грати. Але в мене була гарна вчителька”.

З побажаннями до учнів зверталися батьки, вчителі та посадовці. Зичили, аби молодь змогла наповну розправити крила і знайти гідну дорогу в житті.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Шановні випускники! Хтось із вас уже встиг проявити свої вміння, а в когось це ще попереду. Як завжди, для когось музика стане професією, а для когось — життям. Нехай усім вам щастить”.

Іван Демусь вручив грамоту завучу школи Інні Писаревич, яка віддала закладу 36 років життя. 25 з них жінка перебувала на керівній посаді, а нині засмутила свій колектив, вирішивши залишити роботу. Але до школи пообіцяла навідуватись.

Урочисте вручення свідоцтв традиційно поєднали зі звітним концертом. Він — то своєрідна риска під річними досягненнями учнів та вчителів школи. Протягом минулого року вони успішно виступили на низці різнорангових конкурсів та фестивалів, за що отримали нагороди з рук керівництва школи. А дехто отримав ще й запрошення на участь у міжнародному конкурсі.

Валерій Редчиць, директор Бердичівської музичної школи: “В цьому році на регіональному конкурсі моя учениця Віка Душинська отримала 3-те місце і отримала запрошення на конкурс в Італію. Треба знайти спонсорів, які б допомогли поїхати дитині. Її туди запросив голова журі Всесвітньої асоціації баяністів та акордеоністів Зубицький”.

Концерт видався на славу. За кожним його номером глядачі відчули невтомну працю і безмежну любов виконавців до Її Величності музики. Завдяки цьому вона то розливалась десятками дитячих голосів, то бриніла на клавишах і струнах.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0