Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Музична школа попрощалась із півсотнею випускників

Time Додано: понеділок, 31 трав. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

У міському Палаці культури знову аншлаг. Не так давно тут вшановували усіх бердичівських випускників, а нині грона похвали збирають найстарші учні музичної школи. За 65 років існування закладу їх було понад чотири тисячі, цього року їх 47, в половини - свідоцтва з відзнакою. Такий результат очікуваний і закономірний, вважають у школі, тому що учні тут найталановитіші, а педагоги — найкращі.

Музична школа попрощалась із півсотнею випускників

Інна Писаревич, заст. директора Бердичівської музичної школи: “Мы гордимся своими детьми. Очень многие из них будут поступать дальше и свяжут свою жизнь с музыкой. Преподаватели в высших учебных заведениях ими как правило довольны. Мы тоже рады, что поставляем вузам такие кадры. Это все работа наших преподавателей. У нас прекрасный коллектив с высоким профессионализмом и хорошими характерами, учителя хорошо чувствуют детей и умеют научить».

Чому прийшов у музичну школу і чим вона запам’яталась? Даючи відповідь на це питання, випускники поверталися на сім років у минуле, згадували себе маленьких, свої перші враження і розуміли, що далі без музики жити не зможуть.

Росіна Періна, випускниця Бердичівської музичної школи: “Мене мама завела, щоб я вчилася грати на фортепіано. У мене багато родичів та друзів володіють цим інструментом. Мені дуже подобалось вчитися. Але в четвертому класі чогось стало важко, проте все пройшло і я гарно закінчила школу”.

Яна Сорочинська, випускниця Бердичівської музичної школи: “Коли вперше побачила вчительку, я дуже здивувалась: як я тут зможу вчитися. Було навіть страшно, думала, що ніколи не навчусь грати. Але в мене була гарна вчителька”.

З побажаннями до учнів зверталися батьки, вчителі та посадовці. Зичили, аби молодь змогла наповну розправити крила і знайти гідну дорогу в житті.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Шановні випускники! Хтось із вас уже встиг проявити свої вміння, а в когось це ще попереду. Як завжди, для когось музика стане професією, а для когось — життям. Нехай усім вам щастить”.

Іван Демусь вручив грамоту завучу школи Інні Писаревич, яка віддала закладу 36 років життя. 25 з них жінка перебувала на керівній посаді, а нині засмутила свій колектив, вирішивши залишити роботу. Але до школи пообіцяла навідуватись.

Урочисте вручення свідоцтв традиційно поєднали зі звітним концертом. Він — то своєрідна риска під річними досягненнями учнів та вчителів школи. Протягом минулого року вони успішно виступили на низці різнорангових конкурсів та фестивалів, за що отримали нагороди з рук керівництва школи. А дехто отримав ще й запрошення на участь у міжнародному конкурсі.

Валерій Редчиць, директор Бердичівської музичної школи: “В цьому році на регіональному конкурсі моя учениця Віка Душинська отримала 3-те місце і отримала запрошення на конкурс в Італію. Треба знайти спонсорів, які б допомогли поїхати дитині. Її туди запросив голова журі Всесвітньої асоціації баяністів та акордеоністів Зубицький”.

Концерт видався на славу. За кожним його номером глядачі відчули невтомну працю і безмежну любов виконавців до Її Величності музики. Завдяки цьому вона то розливалась десятками дитячих голосів, то бриніла на клавишах і струнах.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0