Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Музей ООС (АТО) у Бердичеві: із думкою, що коли необхідно, свою Батьківщину треба захищати

Time Додано: четвер, 06 груд. 2018, 16:37 ( 2 міс. назад )

У бердичівському гарнізонному Будинку офіцерів відкрили музей Операції Об’єднаних Сил (АТО). На не такій вже й великій площі умістилося безкінечно багато: бойовий шлях підрозділів бердичівського гарнізону найгарячішими точками зони АТО, літописи подій у ДАПі та Дебальцево, допомога від волонтерів. Окремими, експонатами, звісно, виступили стенди з іменами загиблих на війні бердичівлян, мешканців Бердичівщини, військових 26-ї Бердичівської артилерійської бригади та їхніми особистими речами. В якості експонатів – відтворена снайперська пара, моделі славетниих «Гіацинтів», «Мсти», «Т-64», «Рапіри», вражаючих розмірів боєприпаси у снарядних ящиках.

Музей ООС (АТО) у Бердичеві: із думкою, що коли необхідно, свою Батьківщину треба захищати

Експозиція «Земля Донбасу» розповідає: 50,0 тис. т. боєприпасів було випущено за часи дії АТО та ООС. За підрахунками фахівців, на те, аби розмінувати ту землю, знадобиться не менше 5 років, приховано ж бо в ній близько 0,5 млн. мін. Музей розповість, як виглядає справжній бліндаж «на нулі», поряд із загальною інформацією вдало і дуже влучно розмістилися цікаві історії з життя захисників України, котрим судилося стати її Героями. Історії про те, як стікаючи кров’ю, легендарний «Сумрак» творив дива на Савур-Могилі, продовжуючи бої, б’ючи ворога та рятуючи своїх солдат, про те, як у Дебальцево група українських вояків, розташувавшись у стінах школи, раз за разом викликала масований вогонь на себе і тим самим щедро збагачувала сепарський список «двохсотих». «Укропам» пропонували здатися – у відповідь ті посилали куди подалі і продовжували стримувати атаки та зменшувати лави прихильників «народних республік».

Потрапите до Музею ООС (АТО) у Бердичеві, попросіть, аби в якості гіда неодмінно виступив його ідейний натхненник та укладач, начальник Будинку офіцерів Олег Цилінський. Так розповідають про своє дітище, про те, чим жив, живеш і житимеш. Лише виникла ідея музею – він уже бачив, з чого той складатиметься, розповідає офіцер, відвідувачі мали відчути те, що відчував він сам…

Уже близько 4-х років, як українці почали вкладати істинний сенс у словосполучення «військово-патріотичне виховання». Музей ООС (АТО) Бердичівського гарнізону, переконаний Олег Цилінський, слугуватиме відмінним вихователем вищої категорії.

На офіційних урочистостях з нагоди Дня ЗСУ Олегові Цилінському та усім причетним до створення музею подякував Бердичівський міський голова Василь Мазур.

Скоріш за все, відвідування цього закладу викликатиме у людей чимало емоцій. Яку з них Олег Цилінський бачить головною? Все просто, відповідає: кожен українець має засвоїти, що коли необхідно, свою Батьківщину потрібно захищати.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0