Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Музей історії Бердичева запрошує на виставку Інни Августинської

Time Додано: вівторок, 27 серп. 2019, 16:17 ( 24 дн. назад )

У виставковій залі музею історії Бердичева вже кілька днів, як відкрили виставку юної художниці Інни Августинської, випускниці Бердичівської художньої школи, а нині вже студентки, бо цьогоріч випускниця вступила до Харківської державної академії мистецтв. На жаль, із авторкою графічних робіт, нам не вдалось зустрітись – відбула на навчання. Директор художки Ірина Ніколайчук із гордістю мовить про ученицю.

Музей історії Бердичева запрошує на виставку Інни Августинської

Графіка Інни Августинської розрахована на активну роботу уяви, у ній так тісно переплетена реальність і фантастика, - це не може не захоплювати, дивувати глядача.

Юна художниця, ще будучи школяркою, ілюструвала кілька книг Валерія Хмелівського. Вона – неодноразова переможиця всеукраїнських виставок, конкурсів, олімпіад. За досягнення в образотворчому мистецтві Інну відзначили президентською стипендією. За що б не бралась, розповідають вчителі, їй усе вдається, але не сказати, щоб легко, все завдяки наполегливості, терпінню. Із дівчини і музикант був би талановитий,- каже Тетяна Олександрівна, викладач музичної школи, про свою ученицю.

Цей молодий чоловік у військовій формі – Сергій, вперше знайомиться із роботами юної художниці, довго зупиняє погляд на окремих, вражено каже:

Інна Августинська є однією із наймолодших художниць, чию виставку організовують у музеї історії Бердичева, каже директор Павло Скавронський.

Тож бердичівляни і гості міста мають достатньо часу, до 16 вересня, аби неодмінно побачити на власні очі роботи Інни Августинської, якій, без перебільшення, усі – і вчителі, і навіть незнайомі відвідувачі – пророчать велике творче майбутнє!

Chatbubbles Коментарів: 0