Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги

Time Додано: п'ятниця, 23 бер. 2018, 10:39 ( 6 міс. назад )

Минулі вихідні на Бердичівщині серйозно погрожували обернутися найхолоднішими у цьому році. 16-го березня від газопостачання були відключені одразу 15 медичних амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів району. Окрім того, без газу залишилися школи та дитячі садки Семенівської об’єднаної територіальної громади. Газопостачальники, котрі свого часу перемогли у відповідному тендері, не забезпечили надходження 5,0 тис. кубометрів блакитного палива, розповідають у районі, як наслідок від газу заклади відключили, лічильники опломбували. Ситуація ускладнювалася тим, що попереду були субота з неділею та обіцяні сильні морози. У приміщеннях невеличких почали терміново зливати воду, десь взялися за прогрівання, але що робити з великими будівлями?..

Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги

В Озадівській амбулаторії медикам без діла нудьгувати не доводиться – відвідувачів вистачає мало не під кожними дверима. Якщо врахувати, що у селі все починається з медицини, то спрогнозувати, чим би обернувся крижаний холод у цьому приміщенні, нескладно – наслідки були би плачевними у прямому сенсі, заявляє головний лікар закладу Валентина Устенко.

Сьогодні у дитячому садочку та школі, що у Хажині, знову тепло й затишно, та ще кілька днів тому… Щодо Семенівської ОТГ, то у ній відключення газу вдарило виключно по навчальних закладах. Ще трохи й, окрім хажинських, на льодовики перетворилися б школа у Красівці та дитсадки у Семенівці, Іванківцях, В. Низгірцях.

Зрозуміло, є закон, є тендери, існують певні процедури, зауважують у районі, але на лице сумна практика – тендер на постачання газу виграє той, хто не виконує свої обов’язки до кінця. Розуміючи наслідки від подібних невиконань у соціальній сфері, Олександр Ревега вирішив не обмежуватися дзвінками, запитами й листами по гарячих слідах.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Игорь Никоненко

Ну как-же нам тяжело пришлось-бы без "селёдочного супермена" !!! СначалаCENSORED свой народ обворовывает , а потом "СПАСАЕТ" !!! ХЕРОЯМ СЛАВА !!!!! :loonybin:

Time субота, 24 бер. 2018, 19:00 (6 міс. назад)