Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги

Time Додано: п'ятниця, 23 бер. 2018, 10:39 ( 29 дн. назад )

Минулі вихідні на Бердичівщині серйозно погрожували обернутися найхолоднішими у цьому році. 16-го березня від газопостачання були відключені одразу 15 медичних амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів району. Окрім того, без газу залишилися школи та дитячі садки Семенівської об’єднаної територіальної громади. Газопостачальники, котрі свого часу перемогли у відповідному тендері, не забезпечили надходження 5,0 тис. кубометрів блакитного палива, розповідають у районі, як наслідок від газу заклади відключили, лічильники опломбували. Ситуація ускладнювалася тим, що попереду були субота з неділею та обіцяні сильні морози. У приміщеннях невеличких почали терміново зливати воду, десь взялися за прогрівання, але що робити з великими будівлями?..

Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги

В Озадівській амбулаторії медикам без діла нудьгувати не доводиться – відвідувачів вистачає мало не під кожними дверима. Якщо врахувати, що у селі все починається з медицини, то спрогнозувати, чим би обернувся крижаний холод у цьому приміщенні, нескладно – наслідки були би плачевними у прямому сенсі, заявляє головний лікар закладу Валентина Устенко.

Сьогодні у дитячому садочку та школі, що у Хажині, знову тепло й затишно, та ще кілька днів тому… Щодо Семенівської ОТГ, то у ній відключення газу вдарило виключно по навчальних закладах. Ще трохи й, окрім хажинських, на льодовики перетворилися б школа у Красівці та дитсадки у Семенівці, Іванківцях, В. Низгірцях.

Зрозуміло, є закон, є тендери, існують певні процедури, зауважують у районі, але на лице сумна практика – тендер на постачання газу виграє той, хто не виконує свої обов’язки до кінця. Розуміючи наслідки від подібних невиконань у соціальній сфері, Олександр Ревега вирішив не обмежуватися дзвінками, запитами й листами по гарячих слідах.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Игорь Никоненко

Ну как-же нам тяжело пришлось-бы без "селёдочного супермена" !!! СначалаCENSORED свой народ обворовывает , а потом "СПАСАЕТ" !!! ХЕРОЯМ СЛАВА !!!!! :loonybin:

Time субота, 24 бер. 2018, 19:00 (28 дн. назад)