Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги

Time Додано: п'ятниця, 23 бер. 2018, 10:39 ( 4 міс. назад )

Минулі вихідні на Бердичівщині серйозно погрожували обернутися найхолоднішими у цьому році. 16-го березня від газопостачання були відключені одразу 15 медичних амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів району. Окрім того, без газу залишилися школи та дитячі садки Семенівської об’єднаної територіальної громади. Газопостачальники, котрі свого часу перемогли у відповідному тендері, не забезпечили надходження 5,0 тис. кубометрів блакитного палива, розповідають у районі, як наслідок від газу заклади відключили, лічильники опломбували. Ситуація ускладнювалася тим, що попереду були субота з неділею та обіцяні сильні морози. У приміщеннях невеличких почали терміново зливати воду, десь взялися за прогрівання, але що робити з великими будівлями?..

Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги Можливого газового колапсу на Бердичівщині вдалося уникнути зусиллями нардепа Олександра Ревеги

В Озадівській амбулаторії медикам без діла нудьгувати не доводиться – відвідувачів вистачає мало не під кожними дверима. Якщо врахувати, що у селі все починається з медицини, то спрогнозувати, чим би обернувся крижаний холод у цьому приміщенні, нескладно – наслідки були би плачевними у прямому сенсі, заявляє головний лікар закладу Валентина Устенко.

Сьогодні у дитячому садочку та школі, що у Хажині, знову тепло й затишно, та ще кілька днів тому… Щодо Семенівської ОТГ, то у ній відключення газу вдарило виключно по навчальних закладах. Ще трохи й, окрім хажинських, на льодовики перетворилися б школа у Красівці та дитсадки у Семенівці, Іванківцях, В. Низгірцях.

Зрозуміло, є закон, є тендери, існують певні процедури, зауважують у районі, але на лице сумна практика – тендер на постачання газу виграє той, хто не виконує свої обов’язки до кінця. Розуміючи наслідки від подібних невиконань у соціальній сфері, Олександр Ревега вирішив не обмежуватися дзвінками, запитами й листами по гарячих слідах.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Игорь Никоненко

Ну как-же нам тяжело пришлось-бы без "селёдочного супермена" !!! СначалаCENSORED свой народ обворовывает , а потом "СПАСАЕТ" !!! ХЕРОЯМ СЛАВА !!!!! :loonybin:

Time субота, 24 бер. 2018, 19:00 (4 міс. назад)