Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Мотоциклісти Бердичева провели соціальну акцію

Time Додано: вівторок, 20 квіт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

17 квітня всією Україною пройшла акція “Увага — мотоцикліст!”. Національна асоціація мотоциклістів України уже вдруге проводить цю акцію. Бердичів приймав її вперше. Ініціатором тут виступив мотоцикліст Юрій Ткаченко. Разом зі своїми друзями, які також полюбляють їзду на двоколесному сталевому коні, вони намагалися звернути увагу водіїв інших транспортних засобів на безпеку на дорогах.

Мотоциклісти Бердичева провели соціальну акцію

Юрій Ткаченко, мотоцикліст: «Мы привлекаем всех, кто ездит на четырех колесах, чтобы они обращали на нас внимание. Очень часто бывают ситуации, что подъезжаешь к перекрестку по главной, а тебя подрезают. Приходится тормозить, и бывали случаи, что ребята из-за этого калечатся. »

Разом із Бердичевом в акції беруть участь Житомир та Новоград-Волинський. У цих трьох містах області усі активні мотоциклісти на світлофорах, перехрестях чи стоянках роздавали водіям агітаційні листівки. У них викладені деякі правила поводження на дорогах та інформація про те, як потрібно співуживати водіям усіх транспортних засобів на автострадах не лише міста, а й за його межами. Подібними акціями мотоциклісти намагаються попередити виникнення ДТП та інших неприємних ситуацій, яких на їхньому рахунку було чимало.

Сергій Цапалюк, мотоцикліст: «У меня десятилетний стаж езды на двухколесной технике. Было и подрезание, и открывание дверей, и разворот через сплошную, создание опасных ситуаций. Мы надеемся, что акция повлияет на водителей. Хотя бы небольшой процент их прочитает и задумается.»

Акцію “Увага — мотоцикліст!” у Бердичеві планують проводити щорічно, говорить Юрій Ткаченко. Він прикладе багато зусиль для того, аби вона стала масштабнішою, і, звичайно, дала свої плоди. Як і цього року, до неї залучатимуть працівників ДАІ.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0