Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Монетизація субсидій: що хвилює голів ОСББ?

Time Додано: вівторок, 05 лют. 2019, 17:40 ( 3 міс. назад )

Фахівці управління праці й соціального захисту населення організували й провели зустріч із головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, із метою донести зміни, що стосуються нарахування субсидій. Нагадали, насамперед, й про дотримання норм трудового законодавства у сфері оплати праці.

Монетизація субсидій: що хвилює голів ОСББ?

Що стосується змін до постанови Кабміну про нарахування субсидій, то тепер їх надаватимуть не шляхом субвенцій місцевим бюджетам, а напряму із держбюджету. Розпорядником коштів є Мінсоцполітики, яке перераховуватиме їх на рахунок в «Ощадбанк» для подальшого переказу грошей на рахунки управителів багатоквартирного будинку, ОСББ та виконавців комунальних послуг, які, в подальшому, ними ж розподілятимуться на особові рахунки одержувачів житлових субсидій.

Постанова про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі уже почала діяти із 1 січня. Цей етап стосується тих сімей, які звертаються за допомогою вперше.

Представник "Ощадбанку" Наталія Євгенівна розповіла головам ОСББ, у чому полягатиме їх майбутня співпраця. Першим етапом цієї співпраці є підписання відповідних анкет (для відкриття особистих кабінетів). На сайті "Ощадбанку" є уся необхідна інформація.

Новий механізм виплати субсидій, відверто кажучи, збентежив голів ОСББ, адже, з їх слів, "чому вони мають бути посередниками і виконувати роль держави?" Нехай монетизація відбувається напряму до кожного споживача послуг. При чому тут ОСББ? Вони є громадськими неприбутковими організаціями, які не є надавачами послуг, наголошують голови товариств співвласників.

Суперечки між фахівцями управління праці та головами ОСББ не дали ніякого результату. Адже, зі слів фахівців управління праці, постанова пішла у хід і її потрібно виконувати, інакше люди не отримають субсидію.

У свою чергу, голови ОСББ вирішили об’єднатись у громадську організацію, поцікавитись, як подібну проблему вирішують в інших містах, а також написати колективне звернення до відповідних міністерств із проханням врегулювати вирішення проблемних питань.

У постанові мають розібратись якнайшвидше, зазначають фахівці управління праці, адже із 1 травня монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію і пільги вже не один рік, у тому числі й ті, хто користується нею у літній період. А із 1 жовтня запрацює повномасштабна монетизація пільг, коли, за результатами опалювального сезону, люди мають отримати готівкою все, що було зекономлено.

Chatbubbles Коментарів: 0