Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Монетизація субсидій: «повна» і «часткова»

Time Додано: понеділок, 18 лют. 2019, 16:36 ( 3 міс. назад )

Із 1 березня цього року запроваджується надання субсидій на оплату ЖК послуг у готівковій формі, тобто субсидія виплачуватиметься грошима. Це стосується тих, хто отримує субсидію від початку опалювального сезону, повідомляє начальник управління праці й соціального захисту населення Наталія Омелянчук.

Монетизація субсидій: «повна» і «часткова»

Пенсіонери, а таких серед субсидіантів 70 %, мають отримати гроші на субсидію у березні разом із пенсійними виплатами.

Начальник управління праці та соціального захисту наголошує: гроші, що надійдуть додатком до пенсії необхідно спрямувати на оплату комунальних послуг, в протилежному випадку, через борги за комунальні послуги, можна позбутись права отримувати субсидію.

Монетизація, переконані урядовці, змусить українців частіше зазирати у платіжки. Та й економити ресурси людина буде зацікавлена.

Ця так звана «повна» монетизація субсидії якийсь час існуватиме поряд із «частковою». Часткова монетизація (про яку ми вже розповідали, вона ж стосується тих осіб, які у січні звернулись уперше за субсидією) різниться від повної лише тим, що від вашого, наприклад, імені Ощадбанк адмініструватиме оплату житлово-комунальних послуг житлово-комунальним господарствам. Тобто кошти на руки людина не отримуватиме, а їй надходитимуть смс-повідомлення про сплату субсидії, а також про залишок суми до сплати самим споживачем. Ще раз підкреслюємо: це стосується тих, хто у січні вперше звернувся за субсидією (таких на сьогодні серед бердичівлян – 67 осіб).

Зрештою, до початку нового опалювального сезону Кабмін має вирішити, у який спосіб буде краще надавати кошти на субсидії: шляхом часткової чи повної монетизації. А для отримувачів субсидії, які не є пенсіонерами, передбачено систему «швидка копійка».

Ще, у відповідній постанові Кабміну чітко зазначено: усі, хто користується субсидією, у травні 2019 року мають подати до управління праці й соцзахисту нову заяву й декларацію із обов’язково зазначеним номером мобільного.

Chatbubbles Коментарів: 0