Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Молоді “прогресанти” влаштували змагання з риболовлі

Time Додано: неділя, 11 лип. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Здавалося б який зв’язок між місцевим машинобудуванням і... риболовлею? Виявляється, дуже простий. Своїм мало не другим професійним святом вважають День рибалки працівники заводу “Прогрес”. Тамтешня Спілка молоді вже вдруге напередодні свята майстрів вудки та гачка збирає усіх, хто втрачає спокій, уявляючи мастирку та витрішкуватого окуня. Цьогоріч керівництво підприємства, знаючи такі уподобання своєї молоді, спробувало зробити усе можливе, аби працівники надовго запам’ятали у хорошому сенсі “рибний” уік-енд.

Молоді “прогресанти” влаштували змагання з риболовлі

Людмила Штика, голова Спілки молоді “Прогрес”: “Сподіваємося, що цей захід стане у нас традиційним, оскільки він вирішує проблему дозвілля молоді, забезпечує гарний відпочинок, за що ми вдячні нашому керівництву та профспілкам. Усім тут сподобалося, ми гарно відпочили, відчули себе, так би мовити, одним цілим із природою, стали більш дружними.”

На берегу Грабарки по-заводському усе чітко: узбережжя розбите на 5 секторів, в кожному з яких із вудками та спінінгами засіли учасники міні-чемпіонату. Більшість із них уловом похвалитися не може — клює, кажуть, сьогодні слабувато. У лідерах поки що команда “Сазан”. Почесною роллю, окрім особливої наживки, завдячують своєму капітанові. На “ти” з вудкою Дмитро Редченко з 5-ти років, до риболовлі, розповідає, привчив дідусь.

Дмитро Редченко, капітан команди “Сазан”: “Я думаю, чтобы рыбу ловить, нужно для начала любить это дело. Без любви одна мелочь попадаться будет. Сегодня у меня не было особых секретов: просто закидывал удочку и ловил себе. Это, скорее всего, от везения зависит. Хорошее место у меня было, а так... Закидывал я на червя.”

Більш ніж на половину складається з представниць прекрасної статі команда “Тунець”. Чому “Тунець”, тому що “технічне управління”, чому так небагато рибки — тому що фортуна нині обрала своїми протеже “Сазанів” та “Скатів”. Герой команди — Тетяна Шеремет. Принципово не використовуючи наживок, виготовлених за суворо засекреченими рецептами, дівчина віддає перевагу звичайному черв’якові, про що не шкодує.

Навряд чи справжні рибалки з “Прогресу” прагнули перемоги до нестями: вихидні з улюбленою вудкою та ще й з ночівлею у наметах— це вже саме по собі є гарним подарунком. Але першість є першість... Раз існують змагання, значить існують і переможці, і призи. Кращим рибалкою було визнано Руслана Пухальського, на рахунку якого виявилося два з лишнім кілограма риби. У командному заліку перемогли рибалки з команди “Скат” — загальна вага улову її учасників склала майже 5 кг. Окрім карасів та коропів переможці та призери повезли із собою додому грамоти та грошові винагороди. Кажуть: “Кльово”.

Андрій Ковальчук, капітан команди “Скат”: “Я радий за усі команди, добре, що усі вони взяли участь у першості. Особисто я дуже захоплююсь риболовлею. Сьогодні чудова жарка погода, а от кльов слабенький. Але ж це рибна ловля: один раз пощастить, інший — ні. Взагалі ж, хотілося б привітати усіх учасників команд і висловити сподівання, що завод “Прогрес” й надалі проводитиме такі заходи.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0