Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Молоді «прогресанти» вчилися писати проекти і вигравати гранти

Time Додано: неділя, 25 лип. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Члени молодіжної організації заводу «Прогрес» вчилися бути суспільно корисними, писати проекти і вигравати гранти для їхньої реалізації. Юнаки та дівчата взяли участь у тренінгу, що його провела волонтерка Корпусу Миру США Джесі Салпітер спільно з громадською організацією «Фенікс».

Молоді «прогресанти» вчилися писати проекти і вигравати гранти

Кожна людина повинна розвиватися і працювати над собою, особливо, якщо ця людина молода, переконані учасники тренінгу. Тому, власне, вони і прийшли сюди.

Людмила Штика, голова спілки молоді “Прогрес”: “Оскільки я представляю інтереси спілки молоді “Прогрес”, мені хотілося б, щоб наша молодь розвивалася і це принесло користь не лише нам особисто, а й суспільству. Завдяки організації “Фенікс” ми маємо чудову нагоду пройти тренінг з написання проектів і грантів. Сподіваюсь, що це допоможе нам реалізувати свої задуми, які будуть корисні для суспільства”.

Чимало людей ототожнюють поняття “проект” і “грант”, розповідає тренер Джесі Салпітер, тому на початку зустрічі вона пояснює різницю між ними. Інше завдання полягає у тому, аби показати, що громадській організації під силу дещо змінити у житті суспільства.

Джесі Салпітер, тренер, волонтер Корпусу Миру США: “На цьому тренінгу ми говоримо про те, що таке громадська організація, порівнюємо їхню діяльність в Америці та Україні, визначаємо відмінності між громадськими та урядовими чи бізнесовими організаціями. Також ми говоримо про те, як розробляти проекти і програми, як визначати для них головну ідею і як, зрештою, втілювати їх у життя”.

Перш за все будь-якому проектові потрібна ідея. Її слід ретельно обміркувати, після чого скласти детальний план. Окреслити у ньому завдання, визначити їх виконавців і термін втілення у життя. Така деталізація потрібна тому, що потенційні інвестори захочуть знати, на що підуть їхні гроші. “Прогресанти” намагалися поєднати теорію з практикою, розробляючи проект для подолання однієї з нагальних проблем Бердичева — проблеми безпритульних тварин. Загалом, кажуть, почута на тренінгу інформація допомогла їм зорієнтуватися у у тому, як писати і реалізовувати проекти.

Руслан Пухальський, член спілки молоді “Прогрес”: “Мы сюда шли, чтобы потренироваться, узнать модели и способы работы для нашей молодежной организации завода. Хотим воплотить наши цели. В принципе было интересно, информация, которую мы услышали, пока общая, но надеюсь, что в дальнейшем мы услышим про конкретные вещи, которые помогут нам воплотить наши задумы и найти на это средства».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0