Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Молоді «прогресанти» вчилися писати проекти і вигравати гранти

Time Додано: неділя, 25 лип. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Члени молодіжної організації заводу «Прогрес» вчилися бути суспільно корисними, писати проекти і вигравати гранти для їхньої реалізації. Юнаки та дівчата взяли участь у тренінгу, що його провела волонтерка Корпусу Миру США Джесі Салпітер спільно з громадською організацією «Фенікс».

Молоді «прогресанти» вчилися писати проекти і вигравати гранти

Кожна людина повинна розвиватися і працювати над собою, особливо, якщо ця людина молода, переконані учасники тренінгу. Тому, власне, вони і прийшли сюди.

Людмила Штика, голова спілки молоді “Прогрес”: “Оскільки я представляю інтереси спілки молоді “Прогрес”, мені хотілося б, щоб наша молодь розвивалася і це принесло користь не лише нам особисто, а й суспільству. Завдяки організації “Фенікс” ми маємо чудову нагоду пройти тренінг з написання проектів і грантів. Сподіваюсь, що це допоможе нам реалізувати свої задуми, які будуть корисні для суспільства”.

Чимало людей ототожнюють поняття “проект” і “грант”, розповідає тренер Джесі Салпітер, тому на початку зустрічі вона пояснює різницю між ними. Інше завдання полягає у тому, аби показати, що громадській організації під силу дещо змінити у житті суспільства.

Джесі Салпітер, тренер, волонтер Корпусу Миру США: “На цьому тренінгу ми говоримо про те, що таке громадська організація, порівнюємо їхню діяльність в Америці та Україні, визначаємо відмінності між громадськими та урядовими чи бізнесовими організаціями. Також ми говоримо про те, як розробляти проекти і програми, як визначати для них головну ідею і як, зрештою, втілювати їх у життя”.

Перш за все будь-якому проектові потрібна ідея. Її слід ретельно обміркувати, після чого скласти детальний план. Окреслити у ньому завдання, визначити їх виконавців і термін втілення у життя. Така деталізація потрібна тому, що потенційні інвестори захочуть знати, на що підуть їхні гроші. “Прогресанти” намагалися поєднати теорію з практикою, розробляючи проект для подолання однієї з нагальних проблем Бердичева — проблеми безпритульних тварин. Загалом, кажуть, почута на тренінгу інформація допомогла їм зорієнтуватися у у тому, як писати і реалізовувати проекти.

Руслан Пухальський, член спілки молоді “Прогрес”: “Мы сюда шли, чтобы потренироваться, узнать модели и способы работы для нашей молодежной организации завода. Хотим воплотить наши цели. В принципе было интересно, информация, которую мы услышали, пока общая, но надеюсь, что в дальнейшем мы услышим про конкретные вещи, которые помогут нам воплотить наши задумы и найти на это средства».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0