Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Молодь навчали започатковувати бізнес без капіталовкладень

Time Додано: середа, 30 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Як започаткувати власну справу без капіталовкладень та заробляти дві гривні за 5 секунд і тисячу – за день, розповідали бердичівській молоді представники обласного центру праці. Секретами вдалого бізнесу на семінарі поділилися тренери, люди, котрі на власному досвіді пройшли шлях від рядового робітника до успішного підприємця.

Молодь навчали започатковувати бізнес без капіталовкладень

Бізнес Вадима Твардовського кілька разів терпів крах, але чоловік продовжував іти до свої мети. Бо, каже, той, хто не був невдахою, не знає ціни успіху. А досягти його просто: треба вміти міркувати. Якось на житомирському автовокзалі чоловік побачив семирічну дівчинку, яка навчилася витягувати десять іграшок підряд із автомата.

Нескладні підрахунки показують, що таким чином дитина отримувала майже півтори тисячі відсотків прибутку за одну годину, підсумовує Вадим Твардовський. Після такого прикладу аудиторія замислилась. Якщо бачити можливості там, де інші бачать проблеми, можна стати успішним. Формулу успіху присутнім пояснила і зобразила викладач школи фінансової свободи Ірина Гультайчук.

Ірина Гультайчук, бізнес-тренер: «Перед тим, як досягнути якогось результату, кожна людина здійснює якісь дії. Але будь-які дії є наслідком мислення людини. Отож, чарівна формула успіху: мислення – дії – результат».

Треба тренуватися мислити логічно, лише тоді отримаєш результат, наголосила підприємець. І почала на місці вчити цьому молодь. Запропонувала порахувати кількість квадратів на малюнку. Відповіді лунали різні - від 16 до 27. Насправді геометричних фігур тридцять. Всіх їх менш ніж за хвилину зміг порахувати учень десятої школи Сергій Гончарук. До подібних завдань звик, бо любить вирішувати задачі та ребуси. А в майбутньому хоче стати програмістом і вже знає, що для цього робитиме.

Сергій Гончарук, учень ЄЗОШ №10: «Гарно вчитися і вступити до технікуму».

За своє вміння логічно мислити хлопець отримав п’ять гривень. Наприкінці семінару молодь почула кілька ідей як розпочати бізнес без стартового капіталу та ще одну приємну звістку.

Максим Салтанюк, начальник обласного молодіжного центру праці: «Після закінчення семінару ми оголосимо про конкурс бізнес-планів, який почнеться з 1 жовтня. Якщо він має хорошу ідею і по собівартості не перевищує 20 тисяч гривень, деякі наші підприємці можуть його профінансувати, якщо їм сподобається».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0