Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Молодь навчали започатковувати бізнес без капіталовкладень

Time Додано: середа, 30 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Як започаткувати власну справу без капіталовкладень та заробляти дві гривні за 5 секунд і тисячу – за день, розповідали бердичівській молоді представники обласного центру праці. Секретами вдалого бізнесу на семінарі поділилися тренери, люди, котрі на власному досвіді пройшли шлях від рядового робітника до успішного підприємця.

Молодь навчали започатковувати бізнес без капіталовкладень

Бізнес Вадима Твардовського кілька разів терпів крах, але чоловік продовжував іти до свої мети. Бо, каже, той, хто не був невдахою, не знає ціни успіху. А досягти його просто: треба вміти міркувати. Якось на житомирському автовокзалі чоловік побачив семирічну дівчинку, яка навчилася витягувати десять іграшок підряд із автомата.

Нескладні підрахунки показують, що таким чином дитина отримувала майже півтори тисячі відсотків прибутку за одну годину, підсумовує Вадим Твардовський. Після такого прикладу аудиторія замислилась. Якщо бачити можливості там, де інші бачать проблеми, можна стати успішним. Формулу успіху присутнім пояснила і зобразила викладач школи фінансової свободи Ірина Гультайчук.

Ірина Гультайчук, бізнес-тренер: «Перед тим, як досягнути якогось результату, кожна людина здійснює якісь дії. Але будь-які дії є наслідком мислення людини. Отож, чарівна формула успіху: мислення – дії – результат».

Треба тренуватися мислити логічно, лише тоді отримаєш результат, наголосила підприємець. І почала на місці вчити цьому молодь. Запропонувала порахувати кількість квадратів на малюнку. Відповіді лунали різні - від 16 до 27. Насправді геометричних фігур тридцять. Всіх їх менш ніж за хвилину зміг порахувати учень десятої школи Сергій Гончарук. До подібних завдань звик, бо любить вирішувати задачі та ребуси. А в майбутньому хоче стати програмістом і вже знає, що для цього робитиме.

Сергій Гончарук, учень ЄЗОШ №10: «Гарно вчитися і вступити до технікуму».

За своє вміння логічно мислити хлопець отримав п’ять гривень. Наприкінці семінару молодь почула кілька ідей як розпочати бізнес без стартового капіталу та ще одну приємну звістку.

Максим Салтанюк, начальник обласного молодіжного центру праці: «Після закінчення семінару ми оголосимо про конкурс бізнес-планів, який почнеться з 1 жовтня. Якщо він має хорошу ідею і по собівартості не перевищує 20 тисяч гривень, деякі наші підприємці можуть його профінансувати, якщо їм сподобається».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0