Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Місцеві ветерани важкої атлетики як і раніше в строю та націлені на перемоги

Time Додано: четвер, 19 черв. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Диплом та медаль за 1 місце на відкритому чемпіонаті м. Києва з пауерліфтингу привезла Ірина Данилюк. Загальний результат її виступу у триборстві склав 355 кг. У важкій атлетиці Ірина вже 16 років. Говорить, що вікових обмежень для занять цим видом спорту не існує, себе, певною мірою, вважає ветераном. Минуло 11 років відтоді, як спортсменка останній раз взяла участь у змаганнях.

Місцеві ветерани важкої атлетики як і раніше в строю та  націлені на перемоги

Взагалі-то, до Києва інструктор-методист СК «Рось», майстер спорту міжнародного класу Ірина Данилюк поїхала в якості тренера: на чемпіонаті її вихованець Геннадій Голембівський мав виконати розряд кандидата в майстри спорту. Його наставниця зізнається: всі ці роки вона мріяла виступати на широкій арені, та якось не складалося. Головним поштовхом для виступу Ірини у Києві стали її учні, їхня підтримка допомогла впоратися із ваганнями.

Ірина Данилюк інструктор-методист СК «Рось»: «Волнение... Волнение, как всегда сильный «мандраж», где-то немножко неуверенность. Но, собравшись и зная, что ещё должен выступать мой ученик, что он смотрит на меня ..., что меня поддерживают другие мои воспитанники, я получила толчок и стимул для победы.»

Перемога у Києві зробила свою справу. Восени, говорить Ірина Данилюк, мають відбутися чергові змагання з пауерліфтингу, у яких планують виступити і вихованці СК «Рось». Питання, брати у них участь чи ні, віднині для ветерана-важкоатлета не стоїть.

Ірина Данилюк інструктор-методист СК «Рось»: «Я всё-таки хочу выступать, хочу бороться. Хочу для того, чтобы мои ученики гордились мною, чтобы помочь им в дальнейшем...»

Твердження про те, що плідно займатися важкою атлетикою можна у будь-якому віці, на власному прикладі доводять ветерани ще одного клубу – зали атлетичної гімнастики, що розташований у приміщенні футбольної ДЮСШ. Михайло Швед щойно вижав 200 кг., встановивши новий рекорд зали. Успіху свого колеги радіють і юні важкоатлети, і ті, хто знаходиться у досить зрілому віці, таких тут більш, ніж достатньо. Усі вони пишаються дружньою атмосферою, що роками панує тут, і кажуть, що хотіли би бачити у стінах зали побільше молоді.

Микола Самонов важкоатлет: «Мне хотелось бы обратиться к молодёжи с тем, чтобы приходила сюда. Хочеться завлечь их сюда, избавив от влияния алкоголя и табака. Хотелось бы, чтоб молодёжь равнялась на нас, на «стариков»...»

Рекорд Михайла Шведа не єдине, чим пишаються у залі атлетичної гімнастики.

У різні часи, стверджують тамтешні мешканці, вони демонстрували результати, гідні звання чемпіонів. Та успіхи ці так і залишалися нікому не відомими. Зі слів спортсменів, із ряду причин, що від них не залежали, вони були позбавлені можливості виступати на чемпіонатах різного рівня близько 10-ти років. Сьогодні, щоб потрапити на престижні змагання, одного потенціалу, якого у важкоатлетів чимало, не досить. Понад усе, говорять вони, закладу не вистачає фінансової підтримки. За допомоги спонсорів тут могли б і інвентар обновити, і залу відремонтувати. А там, дивишся, і до визнання недалеко.

Виховувати своїх чемпіонів більш за все прагне тренер важкоатлетів Володимир Поліщук. І якщо Ірину Данилюк до подальших перемог та ще більш активної діяльності підштовхнула поїздка до Києва, то Володимира на це спонукали враження від побаченого ним у м. Понінка, що на Хмельниччині.

Володимир Поліщук тренер з важкої атлетики зали атлетичної гімнастики: «Знаете, как Понинка... Небольшой городок... А там 4 чемпиона Европы ! Это поддёрнуло, завело ! Я думаю, что на базе наших результатов – прошлых лет и нынешних – мы докажем нашему городу на собственном примере, что 30,40 и 50 лет для этого вида спорта не показатель. И мы ещё покажем результаты, достойные Украины.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0