Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Місцеві фахівці бібліотечної справи відзначили Всеукраїнський день бібліотек

Time Додано: четвер, 02 жовт. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

30-го вересня, у день вшанування Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії професійне свято відзначають ті, хто не тільки з особливою любов’ю та повагою ставиться до книги, а й обрав спілкування з нею справою свого життя. Зі слів фахівців, бібліотечна система у місті збережена та успішно функціонує. Як свідчення, вони наводять цифри: 2 центральних бібліотеки та 6 філіалів, книжковий фонд у чверть мільйона примірників, одну лише центральну міську бібліотеку для дорослих щоденно відвідують 200-300 читачів, послугами бібліотек у місті користуються близько 9 тис. дітей. Як і в багатьох закладах, у бібліотечній системі Бердичева дбають про розвиток та мають свої проблеми.

Місцеві фахівці бібліотечної справи відзначили Всеукраїнський день бібліотек

Людмила Лисюк директор МЦБС: «Ми придбали нові меблі, нові столи-кафедри, книжкові вітрини, здійснили поточні ремонти приміщень. У нас багато планів щодо зміцнення матеріально-технічної бази. На сьогодні ми маємо 6 комп’ютерів, музичні центри, і все це використовуємо у своїй роботі. Як і всі, маємо проблеми: всі наші заклади розташовані на перших поверхах багатоповерхівок, що створює певні незручності... Але міська влада прислухається до наших потреб та побажань і, по можливості, йде нам назустріч.»

Видача книжок читачам — це тільки вершина айсбергу, кажуть бібліотекарі. Щоденно їм доводиться «ремонтувати» книжки, займатися підбором необхідних примірників у книгарнях, писати сценарії до різноманітних заходів та на час ставати їхніми ведучими.

Олена Петрівська начальник відділу з питань культури: «Бібліотечна система проводить такі заходи, як День соборності, річницю Чорнобильської трагедії, День партизанської слави, День пам’яті героїв Крут та інші. На базі системи утворився справжній колектив, ... де можуть і сценарії написати, і молодь залучити, і учасників художньої самодіяльності... Бібліотекарі, які виступають у ролі ведучих, - справжні професіонали...»

Особлива увага у бібліотеках — юному читачеві.

Валентина Петрухіна заступника директора МЦБС з роботи із дітьми: «Ми залучаємо дітей до творчих акцій. Через те, що ці акції дають змогу дітям показати себе, ... залучити молодь до читання літератури. В результаті вони розкривають свою творчість.»

«Якщо ти плануєш на рік — вирощуй рис. Якщо на 20 років — сад, якщо на 100 років — вирощуй духовність» - говорять мудреці. У день 30-го вересня слова вітань та подяки за сумлінну працю звучали для тих, хто планує на сторіччя.

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови: «Підвалинами розвитку освіти, науки та культури є інформація, яка зберігалася та зберігається саме у бібліотеках... І примножується ця інформація завдяки вашій праці і праці тих, хто працював перед вами.»

Квіти, фотоапарат та, звичайно, книжки дарували у святковий день бібліотекарям. Виступаючі згадували часи, коли за ними потрібно було стояти у чергах. Усі, як один, згадували затишок бібліотечних стін та констатували: інтернету їх не замінити. Не замінити й уваги людей, які щоденно дарують усім бажаючим радість спілкування із книгою.

Людмила Лисюк директор МЦБС: «У бібліотечних установах працюють грамотні люди, люди, які закохані у свою професію. Читачі йдуть до нас не тільки із метою прочитати нову книжку, але й щоб побувати у затишку, поділитися своїми проблемами. І це люди різних поколінь...»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0