Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Містобудівники вирішували долю будівельних проектів

Time Додано: п'ятниця, 05 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Бути чи не бути у Бердичеві тому чи іншому будівельному проекту вирішували члени містобудівної ради. Із розгляду ескізних пропозицій ринку “Північний” розпочали вони своє засідання. За задумом розробників проекту, усі існуючі там приміщення знесуть: будівництво нових об’єктів почнуть “з нуля”. Звести планують кілька легкозбірних павільйонів, де реалізовуватимуться продовольчі й непродовольчі товари та триповерховий комплекс, в якому здійснюватиметься торгівля м’ясом, розташуються лабораторія, кафе і ще кілька закладів. Облаштують також 2 автостоянки на 35 автівок та подбають про благоустрій прилеглої території. Розробники наголошували на бажанні отримати лише дозвіл на робоче проектування, містобудівники ж вимагали більш концептуального підходу до презентації ескізів. Свого часу місто дало можливість інвесторам змінити зовнішній вигляд ринку, відтоді пройшло 12 років, а його обличчя й досі далеке від ідеального. Міський голова запропонував дати інвесторам останній шанс, аби виправити цю ситуацію.

Містобудівники вирішували долю будівельних проектів

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Зараз стоїть питання подальшої співпраці із цими інвесторами. Або вони реалізують цей проект и приводять ринок у відповідність із вимогами міської ради і управління містобудування, або ж стане питання про розірвання договору оренди і про пошук нового інвестора.”

Дану ескізну пропозицію було вирішено розглянути на наступному засіданні, Василь Мазур, у свою чергу, застеріг власників ринку від необміркованих кроків.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ви, власне, ще нічого не зробили і ще не знаєте, чи будете там самі, а вже, наскільки мені відомо, стоїть питання про виділення окремих ділянок під об’єкти і вже ціна за це встановлена. Отже, хотів би сказати: якщо буде спроба перепродати місце іншим під інші об’єкти, то це завершиться нічим. Це — шлях у нікуди.”

Досить довго тривав розгляд ескізної пропозиції реконструкції приміщень, що на Садовій, 8/28 під офіс. Почали з доцільності облаштування там тамбура, завершили необхідністю привести у належний вигляд фасад банку, що знаходиться поруч. Якщо буде воля керівництва останнього і якщо зацікавиться замовник даного проекту, то зрештою, на думку членів ради, можна буде утворити спільну архітектурну форму.

Сходами на сіновал та корабельним трапом здалися схожими містобудівникам сходинки до аптеки, яку планують створити на місці однієї з житлових квартир, що на вулиці Фрунзе. Проект ухвалили з умовою доопрацювання ряду моментів, у тому числі зведенням пандуса для інвалідів або механізму на кшталт підйомника.

Приміщення колишнього музею, що на К. Лібкнехта, 18, слугуватиме магазином автозапчастин , а на вул. Котовського, можливо, зведуть павільйон, де також торгуватимуть автомобільними запчастинами та аксесуарами. Що розташовуватиметься біля нього — автостоянка, як оголошено розробниками проекту чи майданчик, де виставлятимуться авто для продажу, з’ясують фахівці.

Любителів запашної кави, напевне, порадує той факт, що у будинку на Соборній, 22, з’явиться кав’ярня. Розробники представили кілька варіантів проекту, з яких фахівці зупинилися на 1-му. Планується, що всередині зможуть розташуватися 28 відвідувачів, а на вулиці встановлять літній майданчик на три столика.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0