Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Місто вступило у опалювальний сезон. З газом.

Time Додано: вівторок, 28 жовт. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Бердичів вступив у опалювальний сезон. Обігрів у закладах та установах, які мають автономне опалення, переважно розпочався трохи раніше. Тепер до цього процесу долучилися заклади, установи та помешкання бердичівлян, які підключені до мереж централізованого опалення. Головна увага у ці дні — закладам освіти та медицини. Певні проблеми сьогодні є, визнає Бердичівський міський голова, зокрема у дитячих садках на Низгірецькій та на м’ясокомбінаті, та проблеми ці, здебільшого, робочого характеру і найближчим часом будуть вирішені.

Місто вступило у опалювальний сезон. З газом.

Василь Мазур. Бердичівський міський голова: «Існує відповідне законодавство, яким передбачені терміни включення тепла. Температурний режим дозволяв нам не проводити ввімкнення, але ті заклади, що мали індивідуальне опалення, були підключені до тепла раніше, решта ж – учора… Серед шкіл виключенням є 6-та та 7-ма школи. У 6-й опалення ввімкнуть після канікул, у 7-й завершуються пуско-наладні роботи у новій котельні.»

Ніколи не чекали приходу морозів у центральній міській лікарні. Автономне опалення дає таку змогу. Сьогодні у кабінетах та палатах установи тепло. Необхідна температура підтримується і в усіх інших медичних закладах міста.

Анатолій Терефеєв, головний лікар ЦМЛ: «Ми також орієнтуємося на зовнішню температуру. Що стосується нашої мережі, що розташована по всьому місту, … то в більшості закладах встановлено автономне опалення. Щодо дитячо поліклініки та інших закладів, які опалюються за рахунок міських котелень, то із початком сезону опалення у місті, ця проблема також вирішена. В усіх них підтримується необхідний температурний режим.»

На тлі початку у Бердичеві опалювального сезону, непомітною для багатьох, напевне, залишилася подія, без якої про тепло в оселях та закладах міста можна було б лише мріяти. Подія, заради якої Бердичівський міський голова два тижні перебував у вимушеній відпустці. Василь Мазур «вибивав» у Києві газові ліміти для Бердичева. Сказати, що було важко — нічого не сказати.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ціною, я би сказав, титанічних зусиль, іноді витримуючи неприємні людські приниження, нам вдалося реалізувати план, який був нами задуманий. З 5-ти млн. грн. боргу, що їх мав Бердичів перед газопостачальними компаніями, 3 млн. 300 тис. грн. мають пройти 440-ю Постановою КМУ. Решту ми сплатимо, взявши кредит. Для досягнення такого результату треба було 2 тижні виїздити до Києва.»

Позитивний результат перемовин із ДАК «Нафтогаз України» є не тільки результатом його зусиль та зусиль його команди, вважає Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я хотів би сказати, що нам вдалося цього досягти за підтримки тих людей, які із повагою ставляться до Бердичева. Це – наші земляки. В першу чергу, Юрій Андрійчук – колишній губернатор області, який нині працює в Києві. Це – і Петро Поліщук, і Володимир Лужкін, і багато інших, хто приклав значних зусиль для того, щоб місто було із теплом.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0