Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Місто може втратити спорткомплекс заводу «Прогрес»

Time Додано: понеділок, 07 квіт. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Як сніг на голову упала міській владі звістка про те, що 4 квітня на аукціоні продадуть спортивний комплекс заводу «Прогрес». Аби вирішити, чи братиме місто участь у торгах, депутати провели позачергове сесійне засідання. Раніше розраховували купити об'єкт за 1 мільйон гривень, тепер його стартова ціна сягає 4 мільйонів. Окрім того, слід перерахувати власникам 774 тисячі гривень за участь в аукціоні. Відступати нікуди. Без спорткомплексу Бердичеву не обійтися, крім того, змінювати профіль закладу забороняє законодавство України, стверджує секретар міської ради Василь Толочко.

Місто може втратити спорткомплекс заводу «Прогрес»

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Є Закон України «Про фізичну культуру і спорт», який забороняє перепрофілювання таких об'єктів, крім того є постанова Верховної Ради України, яка забороняє перепрофілювання і закриття об'єктів без погодження із відповідною радою. Це важливий об'єкт соціально-культурного призначення для громадян, міста, спортсменів».

Позиція керівництва ВАТ «Прогрес» — продавати. Потрібні гроші для виробництва. На об'єкт вже є 5 претендентів із України, які погоджуються із стартовою ціною. Але чи всі знають, що змінити статус споруди у місті не дозволять ні за яких обставин — невідомо.

Сергій Павловський, заст. директора ТД «Прогрес»: «Ми зараз дуже активно розвиваємо виробництво, розконсервовуємо другу площадку. У нас випускається там продукція, ми дали робочі місця трьомстам людей. Зараз ми плануємо черговий проект з виробництва металевих конструкцій. Це ще 400 робочих місць. Ми зверталися до банку, там кажуть, що немає ресурсу. Тому ми зібралися на засідання, подивитися, що в нас є».

За допомогою міська влада вже звернулася до депутатів Верховної ради і Кабінету Міністрів.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я хотів би, щоб Ви зрозуміли: наша позиція тверда, настільки тверда, що Ви не уявляєте. Ви зараз вийдіть, будь ласка, зв'яжіться зі своїми людьми, які приймають це рішення. Ми готові розглянути фіксовану ціну, яку Ви запропонуєте для продажу. У гіршому випадку, ми звертаємося по процедурі і призупиняємо ці торги згідно чинного законодавства. Але це конфлікт і він нам не потрібен. Нам потрібно, щоб спортзал залишився у комунальній власності, і громада, в особі депутатів, готова розглянути Ваші конкретні пропозиції. Але приймати участь у скачках з тими магнатами, що є В україні - це абсолютно ненормально, коли Ви ставите громадськість в таку ситуацію».

Після пропозиції міського голови представник «Прогресу» провів переговори із керівництвом. Двоє учасників із Бердичева та Запоріжжя вже перерахували кошти на участь у аукціоні, тому перенести його не можна — повідомив він.

Натомість депутати прийняли 4 рішення: заборонити перепрофілювання об'єкта соціально-культурного призначення, звернутися до прокуратури і суду, аби там припинили будь-які дії стосовно продажу, брати участь у торгах і звернутися із телеграмою до спостережної ради, аби вона їх відмінила.

У телефонній розмові голова спостережної ради ВАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес» Артем Зайцев повідомив: аукціон відбудеться. І той, хто купить спортзал, може використовувати його, як хоче.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0