Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міський громадський транспорт їздитиме довше

Time Додано: середа, 06 лют. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

У виконавчому комітеті провели конкурс на обслуговування міських маршрутів. Головна умова — заміна рухомого складу і подовження графіків до 22 години і довше. Але допізна можна буде їздити лише по декількох маршрутах і з меншою періодичністю.

Міський громадський транспорт їздитиме довше

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Поставили умови, щоб не було маршруток типу “Газель” маленьких, типу “ЗІЛ”, отих “бичків”. Певні зрушення вже є. По деяких маршрутах будуть продовжені графіки руху. Це залізничний вокзал, Червона гора, м'ясокомбінат. Щоб у вечірній час люди могли дістатися до цих мікрорайонів”.

Кількість низеньких маршруток за останній час у місті зменшилася, - відчули на власних спинах пасажири. Набагато рідше доводиться згинатися у три погибелі, дістаючись роботи. Але зручно буває не завжди.

Віра Пухальська, пенсіонерка: “Такі маршрутки маленькі, горбатенькі — зігнусь і їду. Якось їхали — боялися, чи доїдемо до кінця. Вона всенька ходором ходила. Страшно їхати. Автобуси великої місткості рідко їздять, годину доводиться чекати”.

Як і раніше, автобуси великої місткості мають підвозити пільговиків безкоштовно. Малої та середньої, які не отримують дотацій із державного бюджету, взяли на себе зобов'язання безкоштовно перевозити дітей дошкільного віку, а школярів під час навчання — за половину вартості. Пільговикам у таких маршрутках та автобусах відводиться від 2 до 4 місць, залежно від місткості.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Відшкодування йде не дуже регулярно. На січень-лютий на місяць дали по 7-8 тисяч відшкодування. при потребі 200 тисяч гривень на місяць. Фактично, підприємства знаходять в дуже скрутному стані, зокрема автопарк”.

Переважна більшість пільговиків користується автобусами великої місткості. Через те, що у маршрутку їх не завжди беруть. Водії стверджують, що дотримуються правил і нікому не відмовляють.

Валерій Кирилюк, водій: “Двоє чоловік беру. Будь ласка. Але буває повний автобус пільговиків находить, а ті, що платять, на вулиці залишаються”.

Марія Хмельницька, пенсіонерка: “Ніхто мене не перевозить безкоштовно. Кричать, за половину брати не хочуть. Пішки ходимо”.

Із грубіянством у громадському транспорті у виконавчому комітеті обіцяють боротися. За лайку і недотримання правил перевезення у водіїв вимагатимуть написати заяву на звільнення.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0