Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міський голова зустрівся із мешканцями району Газопровід

Time Додано: четвер, 29 квіт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Естафету приймати у себе міського голову у червоногірців перейняли мешканці мікрорайону Газопровід. У своєму звіті Василь Мазур особливу увагу звернув на роботу житлово-комунального господарства. У розвиток цієї галузі протягом минулого року з міського бюджету було вкладено більше 13 мл. грн. У 2009-му було

Міський голова зустрівся із мешканцями району Газопровід

відремонтовано значну кількість вулиць, тротуарів та внутрішньобудинкових проїздів, а також проведено капітальний ремонт мосту, що у районі М’ясокомбінату. У минулому році, звітує Василь Мазур, було обстежено усі спортивні майданчики міста, а вже цьогоріч розпочато їх реконструкцію. Бердичів завжди славився на здобутки у спорті, тому цю галузь увагою не обділяли, у неї вкладали кошти і вкладатимуть надалі. У 2009-му було виконано всі програми із соціального захисту населення, програми з розвитку освіти та культури.

Зараз Бердичів працює без міського бюджету, оскільки після прийняття державного черга доходить до області, а тоді вже до міста. У тому, що люди відчували кризу у більшій чи меншій мірі, заслуга злагодженої співпраці апарату виконкому та усього депутатського корпусу, каже міський голова.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми абсолютно деполітизували роботу влади. Дуже добре, що міська рада конструктивно підійшла до вирішення усіх питань. Мені приємно, що сьогодні з деяких позицій, які колись стояли дуже гостро, усе вирішено.»

Проблема вивозу сміття із приватного сектору гостро стояла ще у минулому році. Зі слів мешканців Газопроводу, сьогодні вона вирішена. Турбує людей стан однієї з автобусних зупинок маршруту №9. Лунали пропозиції щодо їх обладнання, але не усі мешканці із цим погодяться, вважає міський голова. Майбутня суперсучасна, на його думку, зупинка може слугувати своєрідним місцем для зборів сумнівних компаній. Загалом, на зустрічі багато питань та пропозицій стосувалися автобусних маршрутів та зупинок.

Зробити у тому місці зупинку на вимогу неможливо ні за якими правилами, говорять представники влади. А от лежачий поліцейський поблизу 14-го колегіуму, де і проходила зустріч, цілком слушне зауваження. У планах навіть є встановити там світлофор.

Одразу на місці, говорить міський голова, вирішити все неможливо. Після травневих свят працюватиме виїзна комісія, яка разом із апаратом виконкому розгляне усі звернення громадян безпосередньо на місцях, незалежно від того, у якому мікрорайоні вони мешкають.

По завершенні офіційної частини перейшли до більш приємної. Мешканці Газопроводу подякували Василю Мазуру за його небайдуже ставлення до бердичівлян та до них зокрема, та пообіцяли, що усі разом розвиватимуть місто.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0