Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міський голова зустрівся із мешканцями району Газопровід

Time Додано: четвер, 29 квіт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Естафету приймати у себе міського голову у червоногірців перейняли мешканці мікрорайону Газопровід. У своєму звіті Василь Мазур особливу увагу звернув на роботу житлово-комунального господарства. У розвиток цієї галузі протягом минулого року з міського бюджету було вкладено більше 13 мл. грн. У 2009-му було

Міський голова зустрівся із мешканцями району Газопровід

відремонтовано значну кількість вулиць, тротуарів та внутрішньобудинкових проїздів, а також проведено капітальний ремонт мосту, що у районі М’ясокомбінату. У минулому році, звітує Василь Мазур, було обстежено усі спортивні майданчики міста, а вже цьогоріч розпочато їх реконструкцію. Бердичів завжди славився на здобутки у спорті, тому цю галузь увагою не обділяли, у неї вкладали кошти і вкладатимуть надалі. У 2009-му було виконано всі програми із соціального захисту населення, програми з розвитку освіти та культури.

Зараз Бердичів працює без міського бюджету, оскільки після прийняття державного черга доходить до області, а тоді вже до міста. У тому, що люди відчували кризу у більшій чи меншій мірі, заслуга злагодженої співпраці апарату виконкому та усього депутатського корпусу, каже міський голова.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми абсолютно деполітизували роботу влади. Дуже добре, що міська рада конструктивно підійшла до вирішення усіх питань. Мені приємно, що сьогодні з деяких позицій, які колись стояли дуже гостро, усе вирішено.»

Проблема вивозу сміття із приватного сектору гостро стояла ще у минулому році. Зі слів мешканців Газопроводу, сьогодні вона вирішена. Турбує людей стан однієї з автобусних зупинок маршруту №9. Лунали пропозиції щодо їх обладнання, але не усі мешканці із цим погодяться, вважає міський голова. Майбутня суперсучасна, на його думку, зупинка може слугувати своєрідним місцем для зборів сумнівних компаній. Загалом, на зустрічі багато питань та пропозицій стосувалися автобусних маршрутів та зупинок.

Зробити у тому місці зупинку на вимогу неможливо ні за якими правилами, говорять представники влади. А от лежачий поліцейський поблизу 14-го колегіуму, де і проходила зустріч, цілком слушне зауваження. У планах навіть є встановити там світлофор.

Одразу на місці, говорить міський голова, вирішити все неможливо. Після травневих свят працюватиме виїзна комісія, яка разом із апаратом виконкому розгляне усі звернення громадян безпосередньо на місцях, незалежно від того, у якому мікрорайоні вони мешкають.

По завершенні офіційної частини перейшли до більш приємної. Мешканці Газопроводу подякували Василю Мазуру за його небайдуже ставлення до бердичівлян та до них зокрема, та пообіцяли, що усі разом розвиватимуть місто.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0