Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міський голова зустрівся із мешканцями району Газопровід

Time Додано: четвер, 29 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Естафету приймати у себе міського голову у червоногірців перейняли мешканці мікрорайону Газопровід. У своєму звіті Василь Мазур особливу увагу звернув на роботу житлово-комунального господарства. У розвиток цієї галузі протягом минулого року з міського бюджету було вкладено більше 13 мл. грн. У 2009-му було

Міський голова зустрівся із мешканцями району Газопровід

відремонтовано значну кількість вулиць, тротуарів та внутрішньобудинкових проїздів, а також проведено капітальний ремонт мосту, що у районі М’ясокомбінату. У минулому році, звітує Василь Мазур, було обстежено усі спортивні майданчики міста, а вже цьогоріч розпочато їх реконструкцію. Бердичів завжди славився на здобутки у спорті, тому цю галузь увагою не обділяли, у неї вкладали кошти і вкладатимуть надалі. У 2009-му було виконано всі програми із соціального захисту населення, програми з розвитку освіти та культури.

Зараз Бердичів працює без міського бюджету, оскільки після прийняття державного черга доходить до області, а тоді вже до міста. У тому, що люди відчували кризу у більшій чи меншій мірі, заслуга злагодженої співпраці апарату виконкому та усього депутатського корпусу, каже міський голова.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми абсолютно деполітизували роботу влади. Дуже добре, що міська рада конструктивно підійшла до вирішення усіх питань. Мені приємно, що сьогодні з деяких позицій, які колись стояли дуже гостро, усе вирішено.»

Проблема вивозу сміття із приватного сектору гостро стояла ще у минулому році. Зі слів мешканців Газопроводу, сьогодні вона вирішена. Турбує людей стан однієї з автобусних зупинок маршруту №9. Лунали пропозиції щодо їх обладнання, але не усі мешканці із цим погодяться, вважає міський голова. Майбутня суперсучасна, на його думку, зупинка може слугувати своєрідним місцем для зборів сумнівних компаній. Загалом, на зустрічі багато питань та пропозицій стосувалися автобусних маршрутів та зупинок.

Зробити у тому місці зупинку на вимогу неможливо ні за якими правилами, говорять представники влади. А от лежачий поліцейський поблизу 14-го колегіуму, де і проходила зустріч, цілком слушне зауваження. У планах навіть є встановити там світлофор.

Одразу на місці, говорить міський голова, вирішити все неможливо. Після травневих свят працюватиме виїзна комісія, яка разом із апаратом виконкому розгляне усі звернення громадян безпосередньо на місцях, незалежно від того, у якому мікрорайоні вони мешкають.

По завершенні офіційної частини перейшли до більш приємної. Мешканці Газопроводу подякували Василю Мазуру за його небайдуже ставлення до бердичівлян та до них зокрема, та пообіцяли, що усі разом розвиватимуть місто.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0