Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Золотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міський голова – з премією, місто – з трактором, освітяни – зі зміненою цільовою програмою: 26 сесія міськради

Time Додано: п'ятниця, 27 жовт. 2017, 17:10 ( 26 дн. назад )

Усього 11 питань плюс «Різне» увійшли до Порядку денного останньої, 26-ї, сесії Бердичівської міської ради. Так, серед іншого, депутати проголосували за безоплатне прийняття у комунальну власність місцевої громади трактора Т-150К-09. Подарунок вартістю близько 50,5 тис. грн. зробила місту «Бердичівська солодова компанія».

Міський голова – з премією, місто – з трактором, освітяни – зі зміненою цільовою програмою: 26 сесія міськради Міський голова – з премією, місто – з трактором, освітяни – зі зміненою цільовою програмою: 26 сесія міськради Міський голова – з премією, місто – з трактором, освітяни – зі зміненою цільовою програмою: 26 сесія міськради Міський голова – з премією, місто – з трактором, освітяни – зі зміненою цільовою програмою: 26 сесія міськради Міський голова – з премією, місто – з трактором, освітяни – зі зміненою цільовою програмою: 26 сесія міськради

Чи не залишаться без заробітної плати бердичівські педагоги?.. Таке питання постало при розгляді змін до міської цільової програми розвитку освіти Бердичева на 2017-2019 рр. Проект рішення, необхідність якого виникла через наслідки градобою, передбачав перерозподіл бюджетних коштів: кошторис шкіл пропонувалося зменшити на суму 432 тис. грн. (заробітна плата), додавши її до кошторису шкіл, дошкільних та позашкільних закладів (капітальні ремонти). У грошах освітяни не постраждають, запевнили чиновники: зміни внесли у межах бюджетних призначень та у зв’язку з економією коштів, призначених на зарплату.

Куди більш емоційним видалося обговорення здійснення щомісячного преміювання міського голови. Перед цим секретар ради Юлія Лефтер зачитала поправку: розмір премії пропонувалося змінити (40 % посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг, вислугу років тощо збільшити до 75%). Одна частина депутатів обурено вимагала відмовитися від премії взагалі, інша доводила, що Василь Мазур на подібне заслужив конкретними справами з розвитку й розбудови Бердичева. Сам міський голова, оголосивши про конфлікт інтересів, на час обговорення залишив сесійну залу. Спочатку більшістю голосів проголосували поправку, а згодом – і у цілому. Зрештою, свої голоси «за» віддали 23 депутати – представники БПП, УКРОПу, «Самопомочі», Опоблоку, а також частина БЮТівців та «ляшківців». Друга частина депутатів від БЮТ та дует від «Свободи» проголосували проти. Знову таки, радикалка (Юлія Шелегон) та Андрій Чепіль від Патріотичної партії при голосуванні утрималися.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш





Chatbubbles Коментарів: 0