Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міський голова – з премією, місто – з трактором, освітяни – зі зміненою цільовою програмою: 26 сесія міськради

Time Додано: п'ятниця, 27 жовт. 2017, 17:10 ( 11 міс. назад )

Усього 11 питань плюс «Різне» увійшли до Порядку денного останньої, 26-ї, сесії Бердичівської міської ради. Так, серед іншого, депутати проголосували за безоплатне прийняття у комунальну власність місцевої громади трактора Т-150К-09. Подарунок вартістю близько 50,5 тис. грн. зробила місту «Бердичівська солодова компанія».

Міський голова – з премією, місто – з трактором, освітяни – зі зміненою цільовою програмою: 26 сесія міськради Міський голова – з премією, місто – з трактором, освітяни – зі зміненою цільовою програмою: 26 сесія міськради Міський голова – з премією, місто – з трактором, освітяни – зі зміненою цільовою програмою: 26 сесія міськради Міський голова – з премією, місто – з трактором, освітяни – зі зміненою цільовою програмою: 26 сесія міськради Міський голова – з премією, місто – з трактором, освітяни – зі зміненою цільовою програмою: 26 сесія міськради

Чи не залишаться без заробітної плати бердичівські педагоги?.. Таке питання постало при розгляді змін до міської цільової програми розвитку освіти Бердичева на 2017-2019 рр. Проект рішення, необхідність якого виникла через наслідки градобою, передбачав перерозподіл бюджетних коштів: кошторис шкіл пропонувалося зменшити на суму 432 тис. грн. (заробітна плата), додавши її до кошторису шкіл, дошкільних та позашкільних закладів (капітальні ремонти). У грошах освітяни не постраждають, запевнили чиновники: зміни внесли у межах бюджетних призначень та у зв’язку з економією коштів, призначених на зарплату.

Куди більш емоційним видалося обговорення здійснення щомісячного преміювання міського голови. Перед цим секретар ради Юлія Лефтер зачитала поправку: розмір премії пропонувалося змінити (40 % посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг, вислугу років тощо збільшити до 75%). Одна частина депутатів обурено вимагала відмовитися від премії взагалі, інша доводила, що Василь Мазур на подібне заслужив конкретними справами з розвитку й розбудови Бердичева. Сам міський голова, оголосивши про конфлікт інтересів, на час обговорення залишив сесійну залу. Спочатку більшістю голосів проголосували поправку, а згодом – і у цілому. Зрештою, свої голоси «за» віддали 23 депутати – представники БПП, УКРОПу, «Самопомочі», Опоблоку, а також частина БЮТівців та «ляшківців». Друга частина депутатів від БЮТ та дует від «Свободи» проголосували проти. Знову таки, радикалка (Юлія Шелегон) та Андрій Чепіль від Патріотичної партії при голосуванні утрималися.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0