Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міський голова відзвітував перед мешканцями Червоної гори

Time Додано: четвер, 29 квіт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Як завжди, навесні міський голова відзвітував перед бердичівлянами про зроблену виконкомом робота та про плани на майбутнє. Як і у попередні роки, перша черга приймати у себе Василя Мазура випала червоногірцям.

Міський голова відзвітував перед мешканцями Червоної гори

2009-ий був непростим роком в усіх розуміннях цього слова, каже міський голова. Це і фінансова криза, і боротьба із грипом, і підготовка до президентських виборів. Та все ж Бердичів вистояв і і далі продовжує розвиватися. На базі колишнього Шкірзаводу відкрито нове підприємство, а це — додаткові робочі місця; розпочав роботу Бердичівський завод енергетичного обладнання; запущені й модернізовані виробничі лінії на “М’ясокомбінаті”, “Фабриці одежі” та на “Пивзаводі”. Останній почав випускати 2 нових види пива, реалізація яких буде вже за межами області.

На стадії завершення та здачі “під ключ” амбулаторія сімейного лікаря у районі м’ясокомбінату. Найближчим часом має розпочатися будівництво подібного, більш модернізованого, закладу на Червоній горі.

Подібні зустрічі супроводжуються не лише звітуванням міського голови. Головна увага на них приділяється питанням, що турбують мешканців конкретного мікрорайону. Одне із таких прозвучало з вуст людей, які вже майже 4 роки не можуть заселитися до будинку по вулиці Спартаківській, 45а. Відповідь дав заступник міського голови Володимир Пономарчук, який особисто займається цим питанням.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: «Дійсно, ця ситуація дуже негарна, але, я думаю, що ми дійдемо до її логічного завершення. Потрібно доробити електроенергію, замінити й поставити кодові замки, зробити штукатурку в одній із квартир, перевірити вентканали. Я особисто декілька разів запрошував Чорноокого, начальника Подільського КП, аби завершити ці роботи. Усе закінчувалося обіцянками.»

Коли люди зможуть заселитися до будинку і досі невідомо. Міністерство оборони України не виконало своїх обіцянок, але міська влада намагатиметься зробити усе можливе, аби цей процес не затягнувся ще на декілька років.

Турбує людей і незадовільний, на їхню думку, стан прибудинкових територій, бордюрів і тротуарів. Це не є першочерговим завданням, каже міський голова. Кошти направляються туди, де їх потребують найбільше.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Скільки котелень потрібно було побудувати, щоб зменшити споживання газу на 7млн. Якби ці котельні були побудовані раніше, якби в усіх школах була нормальна покрівля, комп’ютерні класи, чи ті ж самі амбулаторії не довелося б будувати, то кошти, безумовно, можна було б вкласти на тротуари. Потрібно забезпечити життєдіяльність кожної галузі, щоб люди не помітили кризу; давати поштовх тій чи іншій галузі. Хай це невеличкий, але крок вперед.»

Міський бюджет приймуть лише після обласного, тож у представників влади зв’язані руки, говорить Василь Мазур. Поки що невідомо, яка галузь скільки коштів отримає, і планувати щось грандіозне недоцільно. Якщо не виконується якась робота, або існує затримка з того ж благоустрою території, то це не є провиною міськвиконкому. А особливо, наголошує міський голова, не потрібно вірити чуткам. Їх у місті розпускають дедалі більше, доносячи до бердичівлян неправдиву інформацію.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Дуже багато людей, які у своєму житті не зробили нічого людського, шукають, до кого їм примкнути: чи то до якогось політичного вождя, чи до партії, або ж просто розпускають плітки. Якщо виникає якась ситуація, то краще передзвонити і дізнатися усе, навіть напряму до мене.»

По завершенні зустрічі із червоногірцями, Василь Мазур подякував їм за розуміння умов, в яких доводиться працювати виконавчій владі. Усі присутні на зустрічі відзначили, що минулого року зауважень та проблем було набагато більше, й майже усі були виконані. Початок звітування перед мешканцями Бердичева виявився вдалим, вважає міський голова.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0