Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міську лазню відкрили. Митися можна вже з 30 грудня

Time Додано: вівторок, 29 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Напередодні Нового року після тримісячної реконструкції міська лазня відчинила свої двері для мешканців Бердичева та його гостей. Першими відвідали оновлений об’єкт представники влади.

Міську лазню відкрили. Митися можна вже з 30 грудня

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Коли у Бердичеві відкривається храм, або люди туди приходять, вони стають здоровими духовно. А нині ми знаходимось на об’єкті, який люблять і поважають багато бердичівлян і гостей міста — у міській лазні. Це візитна картка Бердичева. Мені приємно, що кропітка непроста робота будівельників, колективу лазні за підтримки міської ради та виконавчого комітету дійшла до завершення. І що в канун Нового року ми відкриваємо цей чудовий об’єкт”.

Реконструкція підприємства проходить у кілька етапи: спочатку повністю переобладнали котельню, замінили у ній котли, встановили коректори газу та нові насоси. Потім взялися за чоловіче відділення, адже воно значно поступалося відремонтованому жіночому. Аби провести ремонт, роботу лазні вперше за 72 роки її існування повністю зупинили на такий тривалий термін. 120 днів — називають точну цифру комунальники та будівельники, які працювали на об’єкті в дощ, і в спеку, вдень і вночі. Наприкінці робіт допомагали всі жеки, а головним виконавцем обох етапів стала одна з будівельних фірм Бердичева.

Рінат Чагаєв, керівник підрядної організації: “Було складно, але водночас цікаво. До роботи підходили творчо, тому всі труднощі вирішувалися. Прийняття нестандартних рішень міською владою дозволяє відкривати у Бердичеві унікальні об’єкти. Велике спасибі всім, хто брав участь у роботах, працювали з душею, як для себе”.

Головному банщику міста Олександру Буніну міський голова подарував прапор Бердичева — щоб лазня гарно працювала довгі роки. А той запросив присутніх пройтися чоловічим відділенням і поглянути на результат ремонту. Під час його виконання, говорить директор лазні, врахували всі недоліки, допущені при реконструкції жіночого відділення.

Олександр Бунін, директор КП “Міська лазня”: “Якщо порівняти два відділення, то чоловіче нині стало набагато кращим, ніж жіноче. Миюче відділення стало більш сучасним, там використали граніт та плитку. Замінено каналізацію, всі роботи проведено на найвищому рівні. Будівельна організація докладала всіх зусиль, щоб все було гарно і якісно”.

Нові шафи та лави, кахельна підлога, осучаснені стіни, крани, туалет, душові побачили гості. У помивочному відділенні 60 місць з граніту, такого самого, що в Мавзолеї на Червоній площі, розповів міський голова. Чого присутні оцінити не змогли, то це замінених прихованих комунікацій — каналізацію, електрику, вентиляцію. У парних обох відділень переклали пічки. Жінок будівельники теж не образили, підправивши недоліки у їхньому відділенні, які виникли у результаті користування.

Відкриття лазні терпляче чекали городяни, деякі з них прийшли на урочистість.

Олександр Підгорський, відвідувач лазні: “Зранку я йшов з базару, дай, думаю, зайду, спитаю, коли баня відкриється. І якраз на відкриття попав”.

Світлана Мінцинська, відвідувача лазні: “Ми чекали відкриття лазні з моменту її закриття. Ходили на м’ясокомбінат в баню. Я зазвичай ходжу в лазню 31-го грудня, але цього разу працюю, тому прийду завтра. Сказали, що в чоловічому залі зробили краще, ніж у нашому, нас туди переводити не хочуть, так що будемо користуватись тим, що є”.

Вартість робіт становить мільйон вісімсот тисяч гривень. Виділили їх з міського бюджету. Якби не ініціатива влади, не бачити б городянам своєї лазні, яку віднині можна сміливо вважати одним з чудес України, говорить любитель пари з 60-річним досвідом Валентин Ганоль.

Валентин Ганоль, відвідувач лазні: “Я пам’ятаю усіх післявоєнних керівників міста, але жоден з них не вдаряв палець об палець, щоб привести в порядок лазню. Робили косметичний ремонт, міняли камінці і більше нічого. сьогодні в тяжкий економічний стан наш шановний мер Василь Костянтинович знайшов кошти, і немалі, щоб відновити храм здоров’я і чистоти”.

Послуги оновленої лазні подорожчали на одну гривню, а митися городяни можуть вже з 30 грудня за графіком, розробленим для новорічних свят. Після їх закінчення лазня працюватиме у звичному режимі. Наприкінці церемонії відкриття гості провели символічний ритуал — спалили стару дерев’яну шафу. А з нею — усі негаразди та зло, аби вони ніколи не торкалися закладу та його відвідувачів.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0