Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міську баню зачиняють на реконструкцію.

Time Додано: вівторок, 25 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Почався другий етап реконструкції Бердичівської міської лазні. Цього разу тут взялися за чоловіче відділення, його стан розцінюють як незадовільний. Шафи у роздягальні замінять на нові, лави вирівняють і покриють кахлями. Взагалі ж на ремонт закривають обидві зали, оскільки у жіночій потрібно усунути деякі неполадки, що виникли за два роки користування. Зокрема, обов’язковому капітальному ремонту підлягає піч.

Міську баню зачиняють на реконструкцію.

Олександр Бунін, директор КП “Міська лазня”: «Мы будем ремонтировать моющее отделение, раздевалку, менять всю канализационную систему, электрику. Баня требует ремонта — люди это видят и знают.»

Проконтролювати процес реконструкції прибув міський голова. Чоловіча зала не ремонтувалася з 1937-го року, — нарікає Василь Мазур, — через що стала схожа на крематорій. Саме тому влада виділила гроші з міського бюджету на реконструкцію приміщення. Усі видатки чітко підраховуються і перевіряються.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Всі об’єкти, які будуються у місті, спочатку перевіряються фінансовим управлінням, потім КРУ, а лише тоді здійснюється остаточна оплата.»

Терміни закінчення ремонту, кажуть, визначати ще зарано. Для пришвидшення процесу допомагати будівельній бригаді вийшли працівники комунального підприємства. Ремонт фасаду та даху буде третім завершальним етапом реконструкції.

Бердичівська лазня славиться за межами міста та області і кількість її відвідувачів постійно збільшується, — констатує міський голова. Тож вона повинна мати пристойний вигляд. Із теперішньої лазні планують зробити абсолютно нову, європейську. Разом із тим обіцяють, що підприємство залишиться комунальним.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0