Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міську баню зачиняють на реконструкцію.

Time Додано: вівторок, 25 серп. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Почався другий етап реконструкції Бердичівської міської лазні. Цього разу тут взялися за чоловіче відділення, його стан розцінюють як незадовільний. Шафи у роздягальні замінять на нові, лави вирівняють і покриють кахлями. Взагалі ж на ремонт закривають обидві зали, оскільки у жіночій потрібно усунути деякі неполадки, що виникли за два роки користування. Зокрема, обов’язковому капітальному ремонту підлягає піч.

Міську баню зачиняють на реконструкцію.

Олександр Бунін, директор КП “Міська лазня”: «Мы будем ремонтировать моющее отделение, раздевалку, менять всю канализационную систему, электрику. Баня требует ремонта — люди это видят и знают.»

Проконтролювати процес реконструкції прибув міський голова. Чоловіча зала не ремонтувалася з 1937-го року, — нарікає Василь Мазур, — через що стала схожа на крематорій. Саме тому влада виділила гроші з міського бюджету на реконструкцію приміщення. Усі видатки чітко підраховуються і перевіряються.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Всі об’єкти, які будуються у місті, спочатку перевіряються фінансовим управлінням, потім КРУ, а лише тоді здійснюється остаточна оплата.»

Терміни закінчення ремонту, кажуть, визначати ще зарано. Для пришвидшення процесу допомагати будівельній бригаді вийшли працівники комунального підприємства. Ремонт фасаду та даху буде третім завершальним етапом реконструкції.

Бердичівська лазня славиться за межами міста та області і кількість її відвідувачів постійно збільшується, — констатує міський голова. Тож вона повинна мати пристойний вигляд. Із теперішньої лазні планують зробити абсолютно нову, європейську. Разом із тим обіцяють, що підприємство залишиться комунальним.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0