Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Міську баню зачиняють на реконструкцію.

Time Додано: вівторок, 25 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Почався другий етап реконструкції Бердичівської міської лазні. Цього разу тут взялися за чоловіче відділення, його стан розцінюють як незадовільний. Шафи у роздягальні замінять на нові, лави вирівняють і покриють кахлями. Взагалі ж на ремонт закривають обидві зали, оскільки у жіночій потрібно усунути деякі неполадки, що виникли за два роки користування. Зокрема, обов’язковому капітальному ремонту підлягає піч.

Міську баню зачиняють на реконструкцію.

Олександр Бунін, директор КП “Міська лазня”: «Мы будем ремонтировать моющее отделение, раздевалку, менять всю канализационную систему, электрику. Баня требует ремонта — люди это видят и знают.»

Проконтролювати процес реконструкції прибув міський голова. Чоловіча зала не ремонтувалася з 1937-го року, — нарікає Василь Мазур, — через що стала схожа на крематорій. Саме тому влада виділила гроші з міського бюджету на реконструкцію приміщення. Усі видатки чітко підраховуються і перевіряються.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Всі об’єкти, які будуються у місті, спочатку перевіряються фінансовим управлінням, потім КРУ, а лише тоді здійснюється остаточна оплата.»

Терміни закінчення ремонту, кажуть, визначати ще зарано. Для пришвидшення процесу допомагати будівельній бригаді вийшли працівники комунального підприємства. Ремонт фасаду та даху буде третім завершальним етапом реконструкції.

Бердичівська лазня славиться за межами міста та області і кількість її відвідувачів постійно збільшується, — констатує міський голова. Тож вона повинна мати пристойний вигляд. Із теперішньої лазні планують зробити абсолютно нову, європейську. Разом із тим обіцяють, що підприємство залишиться комунальним.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0